Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2014. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Az egyedülálló feketetibizli illat összetéveszthetetleni, mint egy gyémánt és kellemes friss érzetet ad egész napon át.

Alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Incuss

2016. november 18.

Borzalmas! Alapból büdös,kellemetlen illata van,és ez még csak a kisebbik probléma..Egyeltalán nem véd az izzadtságszagtól,sőt,fel is erősíti azt.Ilyet még nem tapasztaltam más dezodornál..Olcsó,de még az a párszáz forint is pénzkidobás.Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

netti1990

2016. október 6.

Nagyon finom gyümölcs illatú dezodor.A hatásával nagyon megvagyok elégedve.Az ára is kedvező.Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Sunrise

2015. február 2.

Kellemes az illata, teszi a dolgát, kedvező az ára, tehát összességében jó kis dezodor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

aniko_farago

2014. október 14.

Az illata nagyon kellemes.Hamar elillan és sokat fúj a szórófeje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

Az illata nagyon kellemes.Hamar elillan és sokat fúj a szórófeje.

Timcyykee

2014. augusztus 30.

Rettentő sok kitud jönni belőle, már szinte megfulladok, áll a felső körülöttem, pedig nem nyomom sokáig. Illata nem rossz, persze nem tart örökké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

lau0825

2014. június 23.

Hatásával nem volt gond.. Kissé fullasztó volt, sok jött belőle és mindenfelé szállt.. ez a szórófej hibája, a tartalma rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Jelizz

2014. április 17.

Tetszik az illata(rágógumi :D) NEM nagyon teszi a dolgot, de elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 17.

Tetszik az illata(rágógumi :D) NEM nagyon teszi a dolgot, de elmegy

nagy.nikike

2014. április 12.

Én szeretem ezt a deospray-t. Az illata nagyon finom gyümis, hatásában nem tér el a többi saját márkás deo-tól, nekem nagyon bevált, az ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag