Aveo

Ár:   265 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amaretto, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

nadalandy

2016. március 25.

Még a nyáron kaptam, most jutottam el eddig. Szeretem az illatát, bár kicsit mű és nem is teljesen epres, mégis olyan nyárra emlékeztető. De nem atrtós, csak addig tart, amíg tussolok.
Az állaga kicsit zselés, és nagyon híg, így könnyű sokat magamra borítanom belőle :D
Amúgy rendben van, egy átalgos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Amúgy rendben van, egy átalgos tusfürdő.

Nazira

2015. november 27.

Epres illat,nem szarit.ennyi penzert teljesen rendben van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Epres illat,nem szarit.ennyi penzert teljesen rendben van

szabina9

2015. október 10.

Szerintem kicsit mű illata van, és nagyon intenzív. Fürdés közben várom, hogy leöblítsem, de napközben párszor megszagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

citronella

2015. augusztus 20.

Kellemes illat,cuki csomagolás,kedvező ár. Nekem bejött. :) Az illat tartósságát illetően nem tudok nyilatkozni,mert mindig testápolózom utána,de egy tusfürdőtől nem is várom el. Ennyi pénzért meg főleg nem. Ez a márka is olyan,mint a Balea meg az Isana. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

erika81

2015. augusztus 10.

Olyan illata van, mint az állott, cukrozott epernek. Alig vártam hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nagyon megtetszett az illata. Nem tartós, de fürdés közben elég élvezni, utána ott van a testápoló. Ma vettem újra másodjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Cuni95

2015. augusztus 4.

Imádom a tengerészes cuccokat, a horgony a mániám. Imádom az eper illatát/ízét/színét. Ez a tusfürdő hosszú ideig jelen lesz a fürdőszobai piperecuccaim között az tuti. :) Nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Charis

2015. május 11.

Imádom az epres illatát, de sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

Imádom az epres illatát, de sajnos nem tartós.