Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dory008, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A gyümölcsös, krémes zuhanyozás élményéért. Borotvahabként is alkalmazható. Élje át a zuhanyozás exkluzív jóleső érzését a bársonyosan puha AVEO tusolóhabbal. A panthenol és az ápoló hatású hatóanyagok tartósan hidratálják a bőrt, felfrissülést és regenerálódást nyújtanak. A tusolóhab gyümölcsös eper és friss tejillatkeverékének köszönhetően elvarázsolja az érzékeit. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt. Étkezési célra nem alkalmas. :)))

NeversaynotoPanda

2016. július 18.

Nekem is ez volt az elso tusolohabom,de nekem annyira nem szerelem...Furdes kozben szerintem egy kellemetlen mu eper es egy amolyan tisztasag illat keveredik (nemtudom mashogyan megnagyarazni).Azthittem nem lesz tartos az illata, de nekem torolkozes utan is erezheto, ugyan ez az illat csak mar kisse lecsillapodva,elhalvanyulva..:) Mintha valamicske reteget hagyna a boromon de nem zavaro, es puha a borom furdes utan ha ot hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

dalena1994

2014. március 12.

Aaa annyira jó egy krémes sütinek érzem magam fürdés közben XD Az illata is jóó
Tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Aaa annyira jó egy krémes sütinek érzem magam fürdés közben XD Az illata is jóó
Tetszik :)

dory008

2013. október 19.

HEAVEN! Imádom az illatát, és teljesen olyan, mintha borotvahabbal tusolnék. :) Zuhanyzás után a mámorító illata körbelengi a fürdőszobát, mesés! Egyszerűen felrázzuk, kifújjuk, és bekenegetjük vele a testünket, majd lemossuk. Borotvahabként is alkalmas, én kipróbáltam, de inkább maradok a tusfürdőként való használatnál. De lehet, hogy még adok neki esélyt. Az volt a baj, hogy ha vizet ér, akkor könnyen eléggé folyóssá válik. De hát ezen nem is csodálkozom. Müllerben vettem egy-két hónapja, 500 forint körül volt. Nem használom minden nap, félek, hogy picit megcsömörlenék az illatától ha sokat használnám huzamosabb ideig. Még sosem használtam ezelőtt tusolóhabot, szóval ő a first, de nem csalódtam benne. :) Amikor először megláttam a boltban, szerelem volt az köztünk első látásra, nem hagyhattam ott, és boldogan jöttem haza vele, és ez a boldogság amit ő okozott, azóta sem lankadt. :) Úgy gondolom, megéri a pénzét, és ha kifogy, újraveszem. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.