Aveo

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Intenzív ápolás az igénybevett, repedezett bőr számára. Konzerválószert nem tartalmaz. Az Aveo Vazelin bőrsemleges tulajdonsággal rendelkezik, így különösen bőrbarát. Védi, ápolja és megelőzi a bőr berepedezését. Ideális bőrvédő hatással rendelkezik a szélsőséges időjárási viszonyok esetén, valamint csecsemők és idősek bőrének ápolására is alkalmas.

Bőrbarát, dermatológiailag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tonic

2017. december 29.

Nem nagyon értem ezt a nagy szeretetet körülötte,hiszen ezer helyen olvasni,hogy milyen káros,elzárja a bőr pórusait,stb, láthatóan sokaknak beválik...
de mégis megvettem,mert pofátlanul drágának és mininek tartom az Avon kidörzsölődés elleni stiftjét, aminek egyik fő összetevője végül is ez, tehát gondoltam kipróbálom,hátha végre nem lesz véresre sebzett lábbujjam az -igen drága..- túracipőben és végre sikerül betörni anélkül,hogy hetekig sebes lenne utána a lábam...
Eddig kétszer próbáltam, sebes,hólyagos nem lett, kicsit piros volt,kicsit fájt csak,de lényegesen jobb volt,mint szokott. Nagyobb távnál ki tudja mi lesz, de mivel javított a helyzeten, ezért egyelőre négyet adok, hátha ez lesz a régen várt csodaszer..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Picieri

2015. március 15.

Csak ez és kizárólag ez tudta helyrehozni egy téves ajakápoló vásárlásomat, ami úgy szétcseszte a számat, hogy borzadály. 2napnyi szorgos kenegetés után, mintha új ajkakat kaptam volna, nyoma sem volt a siralmas szárazságnak és hámlásnak. IMÁDÁS!!! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

pampamacska

2015. február 7.

Nem használtam eddig túl sok vazelint, de a ziajához képest puhább és krémesebb. A felhasználási lehetőségei meg, mint égen a csillag... Ha valakit érdekel külföldi diy kencereceptek elég népszerű alapanyaga, első sorban én is kísérletezgetni vettem :3 Csak az a kérdés maradt még bennem, hogy a patikai jobb-e és/vagy olcsóbb-e?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

vador

2014. augusztus 25.

Bár én főleg a bőr cipőimre használom, körömágybőrre, szempillára, száraz könyökre is jó ötlet. Szuperolcsó, szerintem ennél kevesebbért semelyik márkánál nem láttam vazelint és igény/bőrtípus szerint rengeteg felhasználásmódja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

timibaby

2013. október 26.

Ez az, ami mindenkinek szinte mindenre jo. Hogy oszinte legyek a legolcsobbat kerestem, mivel a vazelineknek ugyan az az osszetevoje, ugyhogy gondolom semmi kulonbseg nincs koztuk. Egyszeruen imadom. Tenyleg mindenre jo. Ha szaraz a sarkam, ha ki van szaradva a szam ( nem jo nyalogatni ;) ), sot en neha meg a szemhejamra is hasznalom, ha eppen extra hidratalast szeretnek. Tenyleg barmire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

angeltear

2013. június 11.

Jelenleg körömlakkozás előtt használom, a körömágybőrömre viszek fel belőle, nagyon jól hidratálja az igénybe vett bőrt. Használtam már házi készítésű ajakradírhoz is (méz+cukor+vazelin) és házi készítésű szájfényhez is (egy kis rúzs+vazelin), ezeknél is remekül működött, ápolt és hidratált lett tőle az ajkam. Már jó régen vettem ezt a kis doboz vazelint de még mindig rengeteg van benne, jó sokáig elég lesz. Szeretem ezt a terméket mert sok mindenre fel lehet használni.
Maga a vazelin kicsit ragadós, de nem zavaróan, már leírtam, hogy nagyon jól hidratál, az illata minimálisan érezhető de az sem zavaró és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Emolliensek: Petrolatum