Avizor

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jud678, Módosítva: 2020. január 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Az oldat hidratáló összetételének köszönhetően szabályozza a lencse nedvességtartalmát és ezáltal növeli a viselés közbeni komfortérzetet."

Dörzsölésmentes kontaktlencse ápolószer lágy lencsékhez.

Összetevők: Izotóniás Vizes Puffer Oldat, Poloxamer, EDTA, PVP, 0,0002% Polyhexanid, Fehérjeoldó Hatóanyag

Agnes004

2021. augusztus 19.

A doboz feléig 3(!!!!) pár kontaktlencsemet tette tönkre, szétszakadtak vagy kihasadtak belőle darabok. Az első ilyen eset után azt hittem én hibáztam (pedig még sose jártam így), a második eset után gyanús volt de mikor rá egy héttel később a harmadik lencsepár is elszakadt.. Repült a kukába. És mindig mindig egyszerre sérült meg mind a 2 lencse. Amúgy nem hidratál eléggé, száraznak éreztem a szemem már délutánra. Visszatértem a régi folyadékhoz, azóta se történt velem hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

felicitas

2018. szeptember 8.

Maradok inkább a bevált Iwear rózsaszínnél. Ez nem hidratál eléggé, már kora délután érzem a kontaktlencsét a szememen. Ezt a tégelyt elhasználom, de köszönöm nem. Amúgy problémát nem okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

buzavirag

2017. február 13.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy ár-érték arányban megfelelő, a szennyeződéseket kellően eltávolítja a lencséről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

jemelja

2016. augusztus 6.

Számomra ez a kompromisszumos megoldás, mert olcsóbb, mint más márka, ugyanakkor a hidratáló hatása és az eltarthatósága nem éri utol a drágább vetélytársait. De teszi a dolgát, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

FKingu

2016. május 16.

Ár-érék arányban tökéletes, megfelelően tiszít, ápol, semmi probléma nincs vele, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

orolya

2015. február 2.

Röviden, olcsó és jó megfelelően tisztít, nincs gondom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Röviden, olcsó és jó megfelelően tisztít, nincs gondom vele.

jud678

2014. május 8.

Ár-érték arányban eddig ez a legjobb, amit találtam, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

Ár-érték arányban eddig ez a legjobb, amit találtam, mindig újraveszem.