Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: póniló, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

A tiszta arany szépségével ruházza fel ajkait ez a szájfény. Értékes csillogása dimenziót és fényt ad a színhez. Luxus összetétele selymesen sima érzést nyújt a szájnak.

lillaakarpati

2015. december 31.

Jó, szeretem :) van még belőle :) őrizgetem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Jó, szeretem :) van még belőle :) őrizgetem :)

Shennny

2014. február 24.

Vérzik a szívem, hogy ezt már nem lehet kapni. Mért az ilyen jó cuccokat vonják ki? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

lovecosmetic

2013. december 17.

Nekem a Golden Peach árnyalat van meg,szép a színe és gyönyörűen csillog,bár hamar lekopik,így egy csillaggal kevesebbet adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

sarkanyoslany

2013. február 16.

update: eladnám én is, baráti áron , annyira szárítja a szám, hogy nem tudom használni, így maximum itt fog állni...

Szép szine van, nekem is a Golden Peach árnyalat van meg, viszont hihetetlenül szárítja a számat. Előtte Carmexezek, úgy kenem fel és így is annyira kiszárítja, hogy fájdalmasan berepedt sokszor estére, pedig szépen hidratált a szám általában... másnak is volt ilyen gondja? És a másik Avon szájfényemnél is ugyanilyen gondok vannak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

jakusjuccsi

2013. január 15.

Imádom! Golden Peach árnyalatot használok..Gyönyörű a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Imádom! Golden Peach árnyalatot használok..Gyönyörű a színe!

wikke

2012. november 4.

szettben vettem egy golden peach árnyalatút. nagyon szép a színe, talán az eddigi legjobb. viszont nem tartós, ezt nagyon sajnálom. egy halvány 4-est neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

csipkeorsika

2012. október 27.

a színe nagyon szép - a tubusban. Nekem nagyon sokat kell felvinni, hogy valóban látsszon, vagy csillogjon, mert irtó keveset vesz fel az aplikátor .. de utána nagyon jó, ez a rózsaszín-arany szép kombináció! A tartóssága azért nem az igazi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

zdoreebaba

2012. október 2.

Nekem is a golden peach van meg. Nagyon szép a színe, de nem valami tartós. Az íze is minősíthetetlennek mondható. Viszont ha nagyon sokat teszek a számra úgy nem is mutat túl rosszul. Azonban az Essence-es szájfényem közelébe nem jön. 1-2 alkalommal használható, de napi rendszerességgel biztos, hogy nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 2.

sbarbara93

2012. július 10.

Nekem a golden peach van meg, egy egyszerű szájfénynek tartom. Szerintem a drogériás termékek (Essence, Catrice, NYC) is ilyen minőségűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Krisz

2012. július 8.

A pink árnyalatot szereztem be, de mondhatni semmi extra, egyszerű szájfény, elég ragadós és annyira nem is tartós. Még szerencse, hogy nem teljes áron jutottam hozzá, véleményem szerint annyit nem ér meg, sokkal jobban szeretem az essence stay with me szájfényemet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.