Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: flyingchick, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Száraz

Neleta

2019. március 28.

Ránézésre annyira szépek! A doboz, a kis tükör, a színei! Annyira örültem, mikor megvettem, rögtön kettőt is kétféle színpalettával. Hát, ahogy írjátok, pénzkidobás volt, mert szinte semmi nem látszik belőle, amit felviszek a szemhéjra, és az a kevés is szépen eltűnik pár óra alatt. A sötétebb színeknél még csak-csak marad valami. Még megvannak, kiszámoltam, 8 éve vettem őket. Igazából nem dobom ki, mert hátha... A remény hal meg utoljára? Hülyeség, ki kéne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Estheer

2016. április 12.

A világos színek teljesen használhatatlanok, viszont a lilás és a barna árnyalatot nagyon szeretem. Nem mondom, hogy ezért a két színért már megérte a paletta, de nem volt hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Kamavi2

2016. január 25.

Nem tul tartos, raadasul az intenzivitasa is hagy nemi kivannivalot maga utan. A sargas, illetve a feheres szinek semmire nem hasznalhatoak! A ket also, sotetebb szint is tobbszor kell felvinni a jobb eredmeny erdekeben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

csikosmatyas

2016. január 24.

Ezt is ma kukáztam le. Az egyetlen Számomra használható szín a bal alsó enyhén mályva arnyalat volt. Amúgy. ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

Moonlight

2014. április 19.

Itt sikerült hozzájutnom a KM-án.
Szerintem nem volt rossz vétel (figyelembe véve,hogy nem katalógus áron vettem).
Aggódva olvastam a véleményeket,de tetszettek a színek,és láttam tesztet is róla,ezért gondoltam ennyit megér. És tényleg. Jó,a világos szín kevésbé látszik,de a másik 3 már teljesen használható.A festékek állaga elég kemény.
Megvan,hogy miért okozhatott bosszúságot többeknek is. Nem szabad ecsettel felvinni,mert akkor nagyon potyognak ki belőle a kis csillámok és az egész a szemünk alatt landol. A benne lévő kis applikátorral viszont ezt nem teszi. Ja,és NAGYON fontos, szemhéjalapozó nélkül nem is érdemes nekiállni.
Összességében nem rossz ez. Természetesen vannak nála jobbak is,de a 4 csillagot megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Itt sikerült hozzájutnom a KM-án.

Garykata

2014. március 1.

Nekem sem vált be sajnos.Színe gyenge és hamar összegyűlik a szemhéjon csíkokban.Ehhez mérten borzasztó drága,pénzkidobás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

lovecosmetic

2013. december 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz,egyszerűen használhatatlan és nagyon drága!
Nekem az okozta a legnagyobb csalódást,hogy kidobtam érte egy nagy csomó pénzt és alig látszik valami a szemhéjamon belőle :( Ott ül a szemhéjfesték tárolóm alján,elajándékozni sem merem,mert olyan vacak,hogy én is megsértődnék,ha ilyen rossz minőséget ajándékoznának nekem!Szép a doboza és a tükör meg minden,de a szemhéjfesték gagyi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz,egyszerűen használhatatlan és nagyon drága!

jackie brown

2013. november 12.

Nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Nekem bejött.

Szaszmancs

2013. október 28.

Jujjderossz kategória. A két sötétebb szín használható esetleg valamire, de azok is csak végelkeseredésben, a világosakról ne is beszéljünk, mert csak felbosszantom magam. Nem értem hogy árulhatott ilyen vackot az Avon, ráadásul ennyi pénzért. Borzalmas állaga van az egésznek, fura csillámok figyelnek be itt-ott, ocsmányul mutat a szemhéjon, de legalább színe nem nagyon van....Szégyen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Judiit

2013. október 28.

Nekem is sikerült belőle vásárolni. Ettől sem voltam elájulva. Alappal használva még csak-csak elmennek a színek. De egyáltalán nem tartós. Viszont csillivilli tőle az arcom is, mert porzik mint a fene és a kis arany csillámok mindenhol ott vannak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 28.