Avon

Ár:   3229 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• 3 az 1-ben trió: ragyogást ad, barnít és pirosít tökéletesen formázza az arckontúrokat
  • bármilyen bőrtónushoz illik

boglarcara

2017. június 10.

Szerintem a bronzosító és a pirosító része miatt megérdemel négy csillagot, naponta használom és szeretem őket. A highlighter egy vicc, de ezt elnézem, nem vártam jó lesz, hiszen az Avonnak a sminkek terén van azért pár dolog amiről fogalma sincsen... de ez a Magyarországon forgalmazott megfizethető márkák nagy részére igaz, sajnos csak most kezd leesni párnak, hogy mi teszt egy highlightert azzá ami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

katuc77

2016. november 17.

Mikor megjelent a katalógusban, azonnal megvásároltam. De hogy mi vitt rá engem, nem is értem... Az első problémám a kiszerelés. Egy normális ecsettel nehéz úgy felvenni, hogy ne keveredjenek össze a részek, mivel elég kicsi. A pirosító egész jó, bár nem is emlékszem, hogy mikor használtam utoljára. Még a bronzosítót is lehetne használni kontúrozáshoz. A highlightert viszont egész egyszerűen nem értem.... akkora hatalmas nagy csillámok vannak benne, hogy ahelyett, hogy szépen kiemelne, fényt adna a megfelelő helyeken, valami borzalom születik belőle. Szerintem kétszer, ha próbálkoztam vele, de azóta is csak ott fekszik a fiókom mélyén. Eszembe sem jut elővenni. Ahhoz meg azért elég drága. Ennyi pénzért sokkal jobb, kihasználhatóbb termékeket lehet vásárolni. Számomra ez így teljes pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

JErzsi

2016. szeptember 15.

A pirosító részét szeretem, nagyon szép, matt szín, sokat használom. A bronzosító résszel kontúrozni szoktam, de csak a krémes kontúr fölé használom. A highlighter rész valami rémálom, nem is lehet highlighternek nevezni, egy testszínű porba tett hatalmas arany csillámok valami förtelem. Összegezve nem éri meg megvenni, feleennyi pénzért 100x jobb pirosítót, bronzosítót és highlightert is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

highlightislife

2016. szeptember 1.

nagyon nagyon drága ahhoz képest amit nyújt! mondjuk én kb 500ért szereztem be anno, de még igy is többet ér bronzosítónak egy jó matt barna szemhéjfesték :D...neeem amugy a bronzosító része azért eléggé pigmentált, ugyhogy vigyázni kell a mennyiségfelvitelre. de ha sokat is teszel fel....elég gyorsan lekopik,nem nagyon tartós és nekem kicsit narancsosnak tűnik a színe. Pirosító részét néha használgatom, mert az még ér valamit. a HIGHLIGHTER resze valami katasztrófa!!! jó ideje rá vagyok kattanva a strobingolásra, de ennél rosszabbat még nem tapasztaltam. semmi színe nincs , van benne pár óriás méretű csillám és ennyi. nem lehet belőle sokat felvenni még az ujjunkra sem, nemhogy még az ecsetre:D szóval még építeni sem lehet mert nincs mireépíteni. csomagolásáról annyi hogy elég nehez kihasználni a teret. pirosítója miatt megszánom egy kettessel, de amugy nem érdemes megvenni,inkább vegyétek meg a termékeket külön külön mint így

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ancsibaba1993

2016. február 2.

Igazából nem sok mindent ér... Az árát sajnos biztos nem.. A barnító gyöngyöket évek óta használom és imádom. Pirosító nálam kötelező,szerintem nagyon szép és üde külsőt tud kölcsönözni az álmos,koránkelős reggeleken is. A highligtert pedig régóta szerettem volna kipróbálni,aztán így 3 az egyben megláttam ezt,azonnal megrendeltem magamnak... Bánom... Felvitel után hiába fújok rá sminkfixálót,két óra eltelte után semmit sem látok belőle.... Alig fog.. Eurósban jobbat vettem volna ennek tized áráért...Viszont a kis tükör benne nagyon tetszik, és kellemes az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Leona

2016. január 18.

A pirosító rendben van, a barnító tényleg barna, de a highlighter valóban elég csillámos, ezért én eleve csak a szemhéjamra használom, ha extra csillogást akarok. Mindemellett sajnos az elosztása miatt nem túl egyszerű külön-külön odaférni a dolgokhoz összemaszatolás nélkül. Egyszer ez jó dolog volt kipróbálni, de ha valaki kontúrozni szeretne mint én, szerintem egy profibb felszereléssel jobban jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Detti77

2015. október 25.

A pirosító és bronzosító része egész jó, de a highliter számomra a nagy csillámok miatt sajnos használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.