Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

3 az 1-ben kőpúder: mattít, segít elfedni a bőrhibákat, egyenletesebbé teszi a bőrtónust. Azonnali sminkigazítás útközben! Praktikus, 3 az 1-ben kőpúder a friss és matt külsőért!

emagdi

2018. június 1.

Nem vártam sokat ettől a púdertől, de akciós volt, így gondoltam teszek vele egy próbát. Abszolút megérte! Szerencsére a nekem való színt sikerült eltalálni a katalógus színek alapján is, a púder nagyon szépen fed, remekül mattít, nem ül bele a redőkbe, ráncokba. Természetes hatású. Ár-érték arányban kiváló, számomra egy nagyon kellemes meglepetés volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 1.

Antonietta

2018. január 6.

Nem szoktam alapozót felvinni, egy kis mattítás érdekében használom ezt a púdert és nekem bevált. A legvilágosabb "cool" árnyalat van meg belőle és jól illeszkedik a bőrömhöz. Pár óra elteltével azért fel kel frissíteni. Nekem nagyon sokáig elég lesz, szóval számomra megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

252n

2017. december 7.

Egész jó kis púder, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Egész jó kis púder, teszi a dolgát.

dandy93

2017. július 24.

Talán az eddigi legjobb AVON-os púder, órákig képes mattan tartani az egyébként szinte percek alatt átfényesedő bőrömet.

Update: Nyáron ez a hatás jelentősen csökken...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Update: Nyáron ez a hatás jelentősen csökken...

Macska27

2017. május 13.

A legvilágosabb cool árnyalatot rendeltem meg, ami jól illeszkedik a bőrszínemhez. Összességében elégedett vagyok a termékkel. Bb krém fixálására és mattításra bevált. Kb. 4-5 óra elteltével azért újra kell púderezni. A száraz részeket kiemeli és porzik, emiatt mínusz egy csillag. Szeretem a táskába dobós, masszív csomagolását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Katsura

2017. április 24.

Nekem bejött. Akciósan szereztem be, mikor épp elfogyott a púderem és sürgősen kellett valami ami nem engedi csúszkálni az alapozót és a korrektort. Jobb is, mint amire számítottam. Szemüveges vagyok és ha ezt használom nem lesz annyira alapozós körbe a keretje. Az egyetlen hibája, hogy nagyon porzik. Nekem nem emel ki semmit, sőt, nagyon tetszik a végeredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

tsolya

2017. március 24.

Akciósan sikerült beszereznem a katalógusból, a legvilágosabb cool árnyalatban.Leginkább korrektor fixálásra használom, illetve mattításra. Nem sok terméket visz fel az ecset, ami ebben az esetben nem előnyös. Pár óra elteltével kifényesedik alatt a bőröm. Nem biztos, hogy újravenném, van olyan púderem amit ennél jobban szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

ALettah

2017. március 2.

Jobb napjaimon nincs szükség alapozóra, csak egy réteg púderrel is ki merek menni az utcára, ilyenkor jó szolgálatot tesz ez a kis púderke. Kompakt, stabil csomagolása van, bírja a táskában hurcolást, fedése közepes, kb. 3-4 óra után nekem retusálni kell. A Rossmanos For Your Beauty púderkorong pont befér a dobozba, jól dolgoznak együtt. Fontos, hogy alaposan alá kell hidratáljak, ha nem, akkor csúnyán kiemeli a száraz részeket.
Akciósan vettem potom áron, szerintem az árához képest jó termék, pár száz forintért nem várok csodát senkitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

annodobo

2017. február 4.

Nagyon hamar kifényesedik alatta a bőröm. Profi ecset is alig vesz fel a púderből valamit. Vagy egy óra mire felrakom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Timea1207

2017. január 18.

Csak onmagaba haszanalom csak korrektort a szemem ala, es nagyon szepen fed, es sokaig tart. viszont ha alapozot is kenek ala akkor kicsit mu hatasa lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.