Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csipetke, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

• kétvégű és összecsukható
  • rózsaarany árnyalatú
  • hossza: 12 cm
  • anyaga: ABS, poliuretán, szintetikus sörtékkel
  • ecset púder és ásványi alapozó felviteléhez
  • szivacs alapozó felviteléhez
  • applikátor szemhéjpúderhez
  • rúzsecset

fokyandi

2020. március 8.

Praktikus, kicsi, könnyű, táskába dobálós, jól használható. Utazáshoz, fesztiváloz nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

vadvirag919

2019. május 4.

Rosegold... naná, hogy muszáj volt megvennem, a másik 2az1ben ecsettel együtt. Azt használtam gyakrabban, míg nem történt egy kis baleset, és a macska is úgy gondolta, hogy megpróbál sminkelni. Ez persze nem sikerült, így inkább megrágta a pufnit. -.- De! Ezért gondoltam, kipróbálom az ecsetet a folyékony korrektorom eldolgozására, amit az egész arcomra használok alapozó helyett. Az eredmény valami fantasztikus, csíkmentes, foltmentes, gyors, pontos felvitel. Soha nem szerettem ecsettel csinálni az ilyesmit, de gyanítom azért, mert eddig rosszak voltak az ecsetek. Ez viszont brilliáns! Komolyan. Azt sem mondhatom, hogy sok anyagot vesz fel, mert kevesebb pöttyöt teszek mióta használom, és vékony de egységes rétegben tudom eldolgozni.
Ráadásul van fedele, így macska és táskabiztos (utazásnál), ráadásul ott a többi is benne, én meg oda-vissza vagyok a kompakt megoldásokért. A kupakjánál az a trükk, hogy kicsit forgatni kell, hogy a szálak helyre álljanak, utána kell rányomni a kupakot, így nem szőrösödik ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

szabina971

2019. április 22.

A megjelenésekor rögtön megvettem.
Első benyomásra nem rossz.
Nagyon tetszik ,hogy kicsi és bárhova eltudom vinni magammal.
Az ecsetes végénél zavaró ,hogy ha vissza szeretném rakni rá a műanyag véget az ecset szálaiból nem mind fér bele és kiáll. Kicsit problémás vissza rakni ,de ezen kÍvűl nincs vele más gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

A megjelenésekor rögtön megvettem.
Első benyomásra nem rossz.
Nagyon tetszik ,hogy kicsi és bárhova eltudom vinni magammal.

Csipetke

2019. április 9.

Imádom! Nagyon szép csajos kinézete van, nagyon tetszik a kinézete is. Sokat utazom jövök-megyek és próbálok minél kisebb neszeszert vinni magammal. Nagyon praktikusnak találom és minden benne van ami kell nekem a mindennapi sminkeléshez. Praktikus a tártolása is és szerintem. Mind az ecset és mind a szivacs része is tökéletesen használható, minden része szépen működik. Ő mindig velem jön utazáskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.