Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adryennbeauty, Módosítva: 2013. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

szzsuzsa0822

2015. november 8.

Nekem a barna verziója van meg, szerintem jól pigmentáltak, szép eredményt lehet elérni. Nyilván nem éjszakai sminknek lett kitalálva, nappalinak meg tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

A képen látható árnyalatok voltak meg, ajándékba kaptam, mint az Avon termékeket általában. Csak a feketét és a fehéret tudtam használni, a lila nem a színem. Nem volt rossz, a színek eléggé pigmentáltak, nem porzott, de ezt egy duo szehéjfesték is hozza, felesleges miatta ekkora palettát hordani a smintáskámban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

udvann

2014. június 3.

A breaking dawn árnyalat van meg. Annak ellenére hogy szeretem a lila színt, valamiért az alsó sort sosem használtam. A felsőtől sem voltam elájulva. Hétköznapi rohangálós sminknek megtette. Azóta vettem másokat, jobbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Reni91

2013. október 9.

Egy pár színt használok csak belőle, nekem nehezen felvihető a szín, egy csomószor bele kell dörzsölnöm az ecsetet mire kapok valami színt. Nem igazán szeretem, csak végszükség esetén használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

csuta

2013. január 12.

A jó színösszeállítás miatt vettem meg, szeretem a lila sminket, de nem olyan amillyennek vártam. a színei szépek lennének, de nekem nem elég pigmentált és kicsit porzik is. Amióta használok szamhéjalapozót, azóta kicsit erösebbnek tűnik a színe. Egy jó nappalit sminket könnyű kihozni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Tánya88

2012. október 14.

Talán 1300-ért vettem, annyiért épp megérte. Tényleg porzik és nem elég intenzív, de azért simán ki lehet hozni belőle egy jó kis alkalmi sminket, szemhéjalappal, tussal...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

MandyBaby

2012. október 1.

Nem igazán tetszik. Nem megfelelő a pigmentáltság és a fedése. Több rétegben kell felvinni, hogy látszódjon. Önmagában csak nappali sminkhez jó, de tusvonallal kombinálva alkalmiként is tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Dorcsa

2012. május 30.

Hááát én azért nem emlegetném egy lapon ezt a palettát a sleek palettáimmal. Baromira porzik és számtalanszor kell belemártani az ecsetet hogy felvegye. Nekem nem ez a képen látható van, hanem amiben felül 3 barnás árnyalat van, lent meg szürke és sötét valami. Ma a barnákat próbáltam és a 2 világosabbik alig pigmentált, pedig szemhéjalapra raktam őket. Átlagosnál semmivel sem jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

demeve

2012. május 27.

Az avon minőségi szemfestékjei, ahogy ez is - nem vicc! - vetekednek, sőt néha meghaladják a legdrágább márkák, vagy akár a MAC minőségét mind tartósságukat, mind intenzitásukat, mind pedig homogenitásukat vagy kezelhetőségüket illetően. Sztem a legjobbak a piacon, és nem csak ár/érték arányban, hanem összességében is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.