Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 féle színösszeállításban: Not So Neutral (meleg tónusok) és Starry Nights (hideg tónusok)

8 szín a tokban, szivacsos aplikátorral

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Florencyta

2017. február 10.

Starry Nights elnevezésű palettám van meg. A színek sajnos nem jól pigmentáltak, peregnek a szemhéjról és nem tartósak. Primerrel sikerül kicsit tovább rajtatartani a mozgószemhéjamon a sminket, de sajnos nem elég ideig. A csillogós színeket használom, mert a mattok primerrel sem erőteljesek. Más, matt palettákkal kombinálva a csillogó árnyalatok nagyon feldobják az éjszakai sminket.Kezdő sminkelőknek gyakorlásra, kísérletezésre ajánlom a palettát, de gy nagyobb volumenű sminkhez szükséges egy nagyobb volumenű paletta is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Kremcica

2016. október 29.

Smokey shimmert sikerült a karácsonyi akcióban beszereznem. Kicsit porol de nem vészesen. Árnyalatában ez a paletta a fehértől a lilákon-szürkén át a feketéig megy matt többnyire csillogós színekkel. Nincs agyon csillámozva így hétköznapra is van hogy felrakom az első négy színt. A másik négy már alkalmi, bulira való. Színben a felső kettő inkább alapnak jó, illetve a matt árnyalatok kevésbé erős színűek, a paletta kb fele ami igazán erősen színezett csak óvatos ecsetérintéssel lehet felvinni. Szerintem az egymás alatti színek jól összepasszolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

dorcus89

2015. december 8.

Idén télen kiadtak két új színt. Én a nude shimmer palettát vettem meg, csodásak a színei és hétköznapi, de esti sminket is lehet vele készíteni. Matt és csillámos színek is vannak. Nagyon aranyos a csomagolása is a csillagokkal, praktikus mert tükör és van benne. Nagyon jól tart, bár én használok alá krémes szemfestéket és arra dolgozok a porral de nekem egész napot kibír és szépen pigmentált. Eddig csak a négyes kiszereléseket vettem, azokat és ezt is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

lenaevans

2014. december 17.

Én is a not so neutral palettát vettem meg. Alappal használom, a színei tartósak. A felső sor első kettője matt, a másik kettő csillámos. A szürkés-csillámos az ami elég halvány a felső sorból. Az alsó sorban az első kettő csillámos, na ebből is az első csillámos ami nemigazán látszódik... viszont a másik kettő matt, azok elég pigmentáltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Csepiorsi

2014. november 28.

Ma vettem a Not So Neutral változatát, egyszerű használat, jó minőség, gyönyörű színek, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.