Avon

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2020. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: oud, ámbra, itáliai citrom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CherryBlossom

2021. március 17.

A férjemnek (is) folyamatosan vadászom az új illatokat, bár lehet, hogy kicsit kontraproduktív egyre vonzóbbá tenni :P (Viszonyításképp a Dior Homme Intense a kedvencem rajta.)
Először Avon katalógusban szimatoltam meg ezt a parfümöt és úgy gondoltam, hogy ilyen kis tinglitangli szaladgálós illatnak jó lesz, próbáljuk ki. Végül kellemes meglepetést okozott, mert nagggyon megszerette a férjem és én is rajta. Édes, füstös, fás illat; ha nem tudnám, hogy Avon, simán magasabb kategóriára tippelnék. Szerintem nagyon dögös, férfias, de valahogy mégis lágy, szelíd, néha szinte magamon is szívesen viselném. Alapdarab marad a polcon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

vanillacaramella.sweet

2021. március 16.

Csak papírról szimatoltam, de kellemes, meleg, lágy férfias illat, kis fássàggal.
A katalógusban a leírása: olasz citrom, agarfa, Ambermax akkord. Oud jegyet nem érzek, de attól még benne lehet, hiszen csak papírról tesztelve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.