Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Bonnieoo7

2020. június 9.

Oh ilyenem van - legalább 20 éves fésű és még mindig jónak tűnik - bár költözéskor belekerült 1 dobozba és hosszú évek után nemrég akadt a kezembe újra. Az enyémnek még szürke bordázott nyele van, jó masszív darab! Régen is szerettem és 1 alapos tisztítás után ma újra csatasorba állítottam. Pár éve extrém gubancos lett a hajam, sőt legutóbb a fodrász a derékig erő hajamat jól elintézte (enyhén leégette). 😔 Ez 1 legendásan jó fésű és sajnálom, hogy már leálltak a gyártásával.. 😯

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Enne

2018. szeptember 3.

Heh.. :) Ki gondolta, hogy ilyenek is fent vannak az oldalon! Már nagyon-nagyon régóta (ősidők óta) megvan, ez az egyetlen fésűm. Hajmosás után használom minden héten egyszer, a göndör hajamhoz. Meg vagyok vele elégedve, sosem gondoltam rá, hogy lecseréljem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Anheszenamon

2018. szeptember 2.

Évekig nagyon szerettem ezt a fésűt a hosszú hajamra, de mióta megvan a Tangle Teezer fésűm azóta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

cintiakiss

2015. november 8.

Nekem is a rózsaszín van meg :) Hajmosás után mindig ezzel bontom ki a hajamat, egyáltalán nem húz,nem tépi a hajam. Ajándékba kaptam, megvenni biztosan nem vettem volna meg mert van itthon olyan 100 fésű :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Berniii

2015. február 1.

Nekem a rózsaszín bontófésű van meg, eddig hajmosás után használtam, miután befújtam a hajam a gliss kur-ral. Gondoltam, ezzel is óvom a hajam. Nem mondom, hogy siklik a hajamon, de szépen kibontja a gubancokat. Na és amit a tegnapi hajmosás/hajszárításom után vettem észre: gondoltam, na most a hajszárítás alatt is ezt a bontófésűt fogom alkalmazni. Na és milyen jól tettem, olyan szép sima és kócmentes hajam lett, hogy nem bírtam abbahagyni a hajam fogdosását. :D Reggel fésülködésnél kb szükségem se volt fésűre, annyira sima. Ezentúl azt hiszem ez lett a number 1 fésűm (kár, hogy újabban jó pár fésűre beruháztam :/ ) Egyértelmű 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Yubiri

2014. január 27.

A rózsaszín utódja van meg, a feketét nem tudom, milyen volt, de én meg vagyok ezzel a rózsaszínnel is elégedve. Kellemesen kibontja a hajamat, nem karcolja a fejbőrömet (remélem a hajamat sem).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

azoszlardori

2014. január 12.

A legjobb bontófésű. Masszív, tartós, hasznos. Az új, rózsaszín 'utódját' is megrendeltem, hát csalódtam is. Marad ez, majd megverekszünk érte Anyával. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Lunita

2013. szeptember 10.

Imádom,ő a nagyöreg,és jól tartja magát. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Imádom,ő a nagyöreg,és jól tartja magát. :))

Gladys

2013. május 28.

Nem is tudom már hány éve megvan és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Nem is tudom már hány éve megvan és nagyon szeretem.

Metty

2013. április 8.

Szerintem is nagyon jó fésű. Kb 4-5 éve van meg, és még semmi baja, persze azon kívül, hogy nekem is lekopott már róla a felirat.
Majdnem csípőig érő, dús, erősen hullámos hajam van, szóval azért van mit bontania, és azt nagyon jól csinálja! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.