Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hajszárítás közben egyenesít.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
A meleg hajvasaló alternatíváját kerestem, de a vékonyszálú hajam kifésülése szörnyen fájdalmas volt ezzel a fésűvel. Megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

hera96

2019. december 30.

Hajszárítóval sok értelmét nem látom, én hajvasaló használat közben használtam és arra tökéletes, sokkal szebben tudja az ember kivasalni így a haját, alapból hullámos a hajam evvel és a hajvasalómmal olyan mintha csak a fodrász csinálta volna, én imádom, gyönyörű fényes és szögegyenes így a hajam, csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

NikolettEke

2019. március 28.

hogy latvanyosabb eredményt érjünk el a hasznalatahoz mindenkepp egy kiegyenesito sprayt valamint a hajtoredezes ellen egy nagyon jo minosegu hővédő ajanlott hasznalni
de ugy egymagaba nagyon nehezen hoz valami eredmenyt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

de ugy egymagaba nagyon nehezen hoz valami eredmenyt :)

Sziszikee58

2019. február 3.

Csak azt tudom írni, amit előttem írtak. Semmire nem jó! Hajszárítás közben nagyon kényelmetlen használni, ráadásul egyáltalán nem egyenesíti a hajam, csak húzza. Évek óta megvan, jó ha 3-4x használtam... ki nem dobom azért, de nagy hasznát nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Evu28

2017. június 7.

Penz kidobas volt nem csinal semmit pff gaz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Penz kidobas volt nem csinal semmit pff gaz

ALettah

2016. október 5.

Teljesen felesleges termék, sima fésűként nem használható, hajszárításkor egy kín, és semmit nem használ. Pedig nekem egyenes hajam van, csak annyit akartam, hogy szárításkor ne lógjanak ki tincsek belőle, és gondoltam, hogy ezzel megspórolnám a vasalást. Hát nem. Hajszárítás plusz két perc alatt átfutok a felső tincseken a hajvasalóval, mert ez a fésű tényleg semmit, de semmit nem ér, ne vegye senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

hdora87

2016. július 8.

Én szárítás közben használgattam régen. Egyenesített a hajamon, de nem tökéletesen. Úgy gondoltam, hogy hátha valami hasonlót el lehet érni vele, mint a hajvasalóval. Naív voltam. Mostanában már nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

skutunde

2016. június 5.

Ennek sajnos tényleg nincs semmi értelme. :((( Egy ilyen akármivel a nedves hajat "fésülni".... nem lehetséges. Tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Jancsa

2016. május 13.

Én meg vagyok vele elégedve. Csak azért vettem meg, mert néha az alja picit behullámosodik. Picit húzza a hajam, de amúgy jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Kicsikini

2015. december 2.

Egy nagy nulla! Teljes mértékben pénzkidobás! Ha lehetne minusz pontot adnék rá, mert egyszerűen értékelhetetlen. Semmire sem jó, a hajat garantáltan nem egyenesíti ki. Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.