Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Romantikus loknik készítéséhez tincseit válassza szét a fésű csúcsos végével. Stílusosan dús hatáshoz emelje meg haját a hajformázó fésűvel.

mlexa

2018. december 13.

Nagyon nem vált be! Próbálkoztam vele, de nekem szaggatta a hajam, így hamar a kukában végezte! :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

EBoglarka

2018. október 4.

Teszi a dolgát. Nekem évek óta megvan és nem vált le a bevonat, mint az előttem íróknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

pappveronika30

2018. május 25.

Mindig ezt használom a hajvasalásnál,imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Mindig ezt használom a hajvasalásnál,imádom! :)

Marcipan84

2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem a fogását- az már más tészta, hogy fésülködésre teljesen akalmatlan ezzel a gumiszerű, tapadós felületű bevonattal. Anno boldogult kisgyerekkoromban befőttesgumival (de komolyan!) gumizta össze anyukám a hajamat, és mikor este kivettem a gumit, tépte-húzta, mint a veszedelem! Akárhogy ügyeskedtem, a nap közben "ráragadt", rácsavarodott hajszálakat mindenképpen kitépte. Na, ez a fésű éppen arra az "élményre" emlékeztet: a gumitól hozzátapadnak a tincseim a fogakhoz, ahelyett, hogy finoman átsiklanának közöttük. A nagy fogakhoz is, természetesen, így se kócbontásra, se "finomfésülésre" nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

scintilla

2017. április 30.

Szerettem, egészen addig, amíg a gumiszerű bevonata le nem hámlott róla apró darabokban. Ki kellett dobnom, pedig praktikus volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Noah27

2017. február 15.

Úgy igazából ránézel és semmi extra,de valamiért nagyon lehet szeretni.
Jó a fogása,nem tépi a hajamat,nagyon szépen használható coffkészítéshez és borzasztó jól tupíroz!
Mindig a táskámban van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Úgy igazából ránézel és semmi extra,de valamiért nagyon lehet szeretni.
Mindig a táskámban van :)

HDorina

2017. január 24.

Nagyon praktikus fésű. Ha elutaztam valahova mindig hajkefét vittem magammal és zavart hogy nem tudtam normális választékot csinálni. De mióta megvan ez a fésű nincs ilyen problémám. A hegyes végével könnyen szétválaszthatom a hajamat és hajvasaláshoz is tökéletes. Tetszik hogy van sűrű és ritka fogú oldala is. Így jolly joker a hajformázásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

katenn64

2016. március 7.

Hajvasalás elengedhetetlen kelléke, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Hajvasalás elengedhetetlen kelléke, nagyon szeretem.

kissenikor

2016. január 29.

Szeretem ezt a fésűt, göndör hajam van, így a nagy fogú oldalát használom inkább, illetve tupírhoz a másik oldalt, de választékokhoz, copfhoz vagy frizurákhoz jó segítség a hegyes vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Teniko

2015. december 30.

Nem törik, elég strapabíró. Az ára kedvező. Tupírozáshoz szoktam használni. Elég béna vagyok, de ezzel sikerül

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.