Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evelyyn, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

bogyoesbaboca

2019. március 3.

Most vettem meg az új verziót.hát már az elsö látásra kiábrándultam belőle mivel köze sincs a természetes sörtéhez.egy kamu az egész pedig mar nagyon regóta szerettem volna egy ilyent.hát eléggé mérges vagyok ugyanis egy műanyag az egész..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

vl

2016. május 26.

Rövid volt a barátságunk, szállt tőle a hajam, meg nagyon nehéz volt tisztítani. Amúgy nem lett volna rossz, de ezek elvették a kedvemet a használatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

hadri

2015. augusztus 21.

Nagyon jó fésű, még az összegubancolódott hajat is ki lehet vele fésülni. Teljesen más a hajam amióta ezt használom fésülködéshez, sokkal simább, fényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Szaszmancs

2014. február 28.

Ó, hát hosszú hajas korszakomban életmentő volt ez a kefe, nálam is hatalmas minőségi változásnak számított, amikor elkezdtem használni. Szerettem, hogy fájdalommentesen és könnyen szabadított meg a csomóktól, de valóban hamar szöszölődött, sűrűn kellett mosni és az nem volt ám olyan egyszerű mutatvány. Most a fiókom mélyén hever arra az esetre ha újra megnöveszteném a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Evelyyn

2014. február 26.

Annyira könnyű vele kifésülni a hajam pedig nagyon hosszú és nagyon gubancos. És fényesebb is lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

babyface

2014. február 20.

évek óta állandó lakója a fürdőszobánknak. jó minőségű, könnyű vele a fésülés bár a nagyobb csomókkal nem bírkózik meg. negatívum még, hogy akármennyire is becsülettel, rendszeresen tisztítod az apró kis szöszök nagyon könnyen megragadnak benne így egy idő után a kukában fog landolni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

stenonis

2014. február 20.

Nagyon szeretem, már hosszú évek óta megvan. Akkor még nem igazán volt divatban a természetes sörte, de az egyik barátnőm olyan hajkefét használt, és én is akartam egyet. Igazán jó minőségű darab, tényleg régóta használom, és a műanyag sörték közül csak két vagy három darab hiányzik. A gömb mindegyik végén megvan még, és a nyél is nagyon jó, erős anyagból van. Amikor először fésülködtem vele, minőségi ugrásnak éreztem az addig használt keféim után. Szeretem használni, hatékony, de kíméletes.

Démonka91

2014. február 19.

Szeretem ezt a fésűt, jobb tartása lesz tőle a hajamnak ha megfésülöm vele.Kár hogy nem csak természetes összetevőjű a sörtéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.