Avon

Ár:   1169 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Lapos kefe a rövid frizura formázásához.

nicolekitti

2017. július 16.

Nekem az elődje, ami még fekete volt az jobban bejött. Ezt hamar lecseréltem egy DM-es ugyan ilyen kék szinűre. (sajátmárkás)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

pocok1992

2016. február 27.

édesanyámnak vettem a rövid hajához, de én is kipróbáltam :)
érdekes, mert hátközépig érő hajam sem okozott különösebb problémát neki :)
a nyele elég hamar elkezdett kopni, de ez semmit nem von le az értékéből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

édesanyámnak vettem a rövid hajához, de én is kipróbáltam :)
érdekes, mert hátközépig érő hajam sem okozott különösebb problémát neki :)
a nyele elég hamar elkezdett kopni, de ez semmit nem von le az értékéből :)

t.evacska21

2014. november 27.

Hosszú, hullámos hajam van, és ezzel nem tudom teljesen gubancmentesre kifésülni. ...mondjuk gondolom nem is arra való, mint a bontófésű. Az az érdekes, hogy a húgom meg nagyon szereti, pedig olyan haja van, mint nekem. Lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen hozzá :P
Ezen kívül egy idő után letörött a nyélről a kefe része :O Meg lehetett javítani, csak össze kell dugni a két végét, de akkor is jobban kéne bírnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

kalmaniki

2014. június 10.

Nagyon régóta, kb. 3 éve használom ezt a hajkefét a hátközépig érő hajam kifésüléshez. Az enyém fekete színű, de ugyanez. Nagyon elégedett vagyok vele, nem tépi a frizurám, egyetlen sörtéje és a végén lévő golyócska sem esett még ki, alaposan lehet tisztítani, jó minőségű műanyagból készült, olcsó. Abszolút a kedvenc hajkefém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Moonlight

2014. február 9.

Gondoltam beújítok egy fésűt.Épp használni akartam,leesett,ketté törött.Rövid a történetünk,és nem is happy end :D Ez max 2-es,de csak azért,mert nem gagyi műanyag tapintása volt szerencsétlennek. Egy esést azért még ki kéne bírnia egy fésűnek,nem??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Kiscsillag5

2013. november 10.

Kerestem egy olyan kefét, amit tudok normálisan tisztítani minden hajmosás alkalmával. Megtaláltam. Ráadásul olcsó is volt és jól is néz ki. Úgy látom régebben piros volt. Én nemrég vettem, az enyém magenta színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Dayanara

2013. augusztus 14.

Néhány hete vettem újra ezt a hajkefét és a bontófésűt, mert nem igazán találtam jobbat a városban (a legtöbb ugyanilyen minőség volt, csak sokkal drágább), ezek pedig épp le voltak akciózva (ráadásul először csak hajkefét akartam, de a rendelés leadása előtti napon ketté tört a bontófésűm :D). Azt hiszem 400 forint volt egy darab akciósan, így még elmegy, de teljes áron szerintem nem éri meg. (A bontófésű még talán, de ez semmiképp.)
Az újak rózsaszínesek, azokról még nem tudok véleményt mondani, mert épp csak kicsomagoltam őket.
A régi piros hajkefe nekem jobban tetszett, bár végül is mindegy, ez se csúnya.
A pirosnak valamivel gumisabb volt a tapintása, nem kopott, ennek nem igazán gumis és elsőre úgy tűnik nem annyira jó minőségű. Az nem érdekes, hogy nagyon büdös műanyagszagú miután kibontom, de az enyém néhol ragasztós is. :-/ Azért a piros kinézett valahogy, ez úgy tűnik nem nagy gonddal van összerakva. Csak remélni merem, hogy nem fog fogni vagy lepattogni a festék...
A piros egy ideig nekem is jó volt, nem esett szét, mint sok hajkefém, kellemesen tudtam vele fésülködni, pedig nekem is hosszú, derékig érő hajam van. Ami viszont rémálom, hogy nem lehet tisztítani (ha valaki tud tuti módszert, érdekelne). A hajszálakat kiszedegetem belőle, de a kis szöszöcskékkel nem tudok mit kezdeni. Hiába próbáltam samponos vízzel, kiskefével, forró vízzel, csipesszel... Még ha meg is lehet fogni őket nem tudom lehúzni, mert ott vannak a kis gömbök a szálak végén. Tehát csak az marad, hogy nagyon gyakran tisztítom, így még ki lehet belőle öblíteni a kevés szöszt. Szappant vagy sampont persze jobb nem használni rá, mert akkor hajlamos engedni a színét.
De a legborzalmasabb, hogy hiába vigyáztam rá, egyszer csak elkezdtek lepattogni a kis gömböcskék, sorra egymás után! 1-2 darab hiánya még kiküszöbölhető volt (más szögben tartottam a kefét), de ahogy hullottak le a gömbök, úgy kezdte egyre inkább véresre csikarni a fejemet a hajkefe. Rettentő idegesítő, hogy még a felirat is alig kopott meg rajta és alapvetően jó állapotban van, de már alig van rajta gömb, ezért ki kell dobnom.
Őszintén szólva csak azért vettem újra, mert nem találtam jobbat és épp akkor volt akciós, gondoltam akkor ezzel kihúzom amíg nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

A régi piros hajkefe nekem jobban tetszett, bár végül is mindegy, ez se csúnya.

Nanaho

2013. augusztus 13.

Mumus leszek sajnos :( DE nekem alig 1 hónapnyi használat után lejöttek a kis fekete pötyik,és nagyon karcolja a buksim,azt hiszem megy a kukába :S Pedig a többi kefével és fésűvel meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

tittus

2013. július 6.

Nekem is volt ilyenem, a legújabb, rózsaszín változat. Tényleg érdekes, hogy rövid hajhoz ajánlják, mert (bár Anyukám ezt használja a rövid hajához) nekem hátközépig érő, dús hajam van, mégis csomó hajkefe közül ez bizonyult a legjobbnak. Nem húzza a hajam, könnyen kifésüli a gubancokat nedves és száraz hajban egyaránt. Egyetlen bajom az volt vele, hogy szétjött, a feje kijött a "szárából", és hiába ragasztottam meg erős pillanatragasztóval, a hézagok miatt újra és újra kijött :(, így ki kellett dobnom. De Anykám és a munkatársam is ilyet használnak, csak régebbi verziókat (fekete, bordó), és nekik semmi bajuk nincs. Szerintem dús, hosszú hajra is jó megoldás a ritkás fogak miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

xxNikixx

2013. június 5.

400 ft-ért vettem meg ezt a fésűt, bár azt hittem egy kicsit kisebb, de így is nagyon jó. Semmi bajom nincs vele, remélem ez is olyan sokáig bírja majd mint az elődje :) Egyébként nekem is hosszú vékony szálú hajam van, de én jobban szeretem az ilyen fajtákat, mint a körkeféket azért is rendeltem ilyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.