Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Segít, hogy a frizura hosszan megtartsa formáját.

magnes

2012. szeptember 28.

Alig van illata, ez nekem nagy pozitívum, nem ragad össze tőle a hajam, de azért tart, könnyű kimosni és még flakonja is illik a fürdőszobámba. :) Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

zita.herkovics

2012. augusztus 5.

illatra nagyon szeretem, nem gubancolja össze a hajam, és nem túl makacs időben tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

zsoci92

2012. június 21.

Nekem használt, mondjuk annyira sok baj nincs a hajammal, pedig a fenekemig ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Juti

2012. június 3.

Számomra elég gyengus és nem is bírja sokáig,viszont nem büdös,mint a legtöbb,de csak az illat miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

katocalol

2012. május 18.

a célnak megfelel, annyira nem erős, viszont könnyű kitisztítani és nekem tetszett :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 18.