Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az üreges körkefe megkönnyíti a haj formázását és szárítását. A nagy méretű körkefével természetes hullámokat tud alkotni.

Andika77

2016. november 11.

Imádom, örülök, hogy megtaláltam. Dúsra tudom szárítani vele a hajam, könnyű, jól kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Gina19

2015. augusztus 9.

Régóta csak ezt a körkefét használom hajszárításkor, meg vagyok vele elégedve. Viszont már a harmadikat kell majd beszereznem, mert az előző kettő kicsúszott a kezemből, és jól kettétört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

eleonora

2013. március 10.

Nagyon könnyű vele megemelni a hajtöveket, meg egyáltalán, gyorsítja a szárítást. Szuper a színe és jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

2013. február 3.

Alapdarab nálam, mivel a hajam egyenes és hullámos közt van, ezért ha egyenesre akarom, ahhoz folyamatos hajkefés szárítást igényel. Ezzel a kefével gyorsan megy a szárítás, a hajvégek pedig szépen kunkorodnak kifelé/befelé, ahogy éppen akarom. Leárazva 999 forintért vettem, más márkából min. kétszer ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Naoto

2013. január 27.

Nagyon szerettem, könnyű volt vele szárítani a hajamat. Aztán egyszer csak leesett, és szépen kettétört. Azért szerintem egy esést még illene kibírnia egy kefének, úgyhogy ezért levonok egy pontot tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Nagyon jó és minőségi kefe. 3.5 évig nyúztam egyet, 3 napos ismétlődéssel. Soha nem olvadt bele a hajamba ( khm Lora hajkefe,amit 2 hónap után kidobhattam mert nem volt már szinte foga és sokszor beleolvadt a hajamba) és a nyele sem tört le. Most rendeltem újrat, fájó szívvel de kidobtam. Tökéletes munkát végzett. Egyet sajnálok de nagyon, mégpedig, hogy nem kerámiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

reka196911

2012. december 22.

Nekem is tökéletesen bevált! Leárazva vettem meg, de az nélkül is megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

kissbarbara1990

2012. október 24.

A kedvenc hajformázó körkefém! A súlya miatt nagyon szeretem, eddig mindig nehéz óriás körkeféim voltak, de ezzel a termékkel pikk pakk beszárítom a hosszú hajam. A színét is imádom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.