Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

nicolekitti

2017. július 16.

Egyszer próbáltam, soha többet. Tépte a hajamat, majd szétesett a kezemben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Egyszer próbáltam, soha többet. Tépte a hajamat, majd szétesett a kezemben..

Zoldtulipan

2016. március 5.

A tükör nagyon hamar kiesett belőle. Nem mintha fontoa lenne bele, de gondoltam, hogy nem egy nagy minőség.
A tapintása nagyon jó, viszont elég gyenge. Dús hajam van, és egyáltalán nem bír el vele. Igazítani jó, de rendes fésülködésre alkalmatlan. Ha a nyelét fogom, úgy érezni, hogy majd' eltörik, és visszafordulnak gyakran a fogak maguktól, ha meg a fejét, zavarnak az ujjaim.
2 csillag, mert szép és praktikus, de a célnak nem felel meg.
Vékony szálú hajnál lehet beválik, ki lehet próbálni. Hamat kettétört, pedig nem használtam sokat, de nem fogok mégegyszer venni, a hajamhoz alkalmi fésűnek is kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

2 csillag, mert szép és praktikus, de a célnak nem felel meg.

ribizlizizi

2015. július 27.

praktikus volt, csak kicsit tépte a hajam, és hamar el is tört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

praktikus volt, csak kicsit tépte a hajam, és hamar el is tört.

eleonora

2014. december 9.

Tök praktikus lenne, csak fésülködés közben néha visszaugranak a kefék, bár elég vastag a hajam, lehet, hogy másnak nincs ilyen gondja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Csoffi

2014. október 11.

Kettő volt, eltört. Harmadik biztos nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Kettő volt, eltört. Harmadik biztos nem lesz.

PAncsi79

2014. február 21.

Női táskába szuper!
Nem szeretem, ha kócos a hajam, de nincs túl sok hely a táskámban, így már évek óta az Avon összecsukható kis hajkeféjét használom.
Az egyetlen mínusz pontot azért kapja,mert gyakran visszaugranak a sörtéi maguktól - ennek ellenére lelkesen használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Női táskába szuper!

Adrienn08

2014. február 20.

Szeretem, bár néha önálló életre kel és visszaugranak a sörtéi maguktól. Ettől eltekintve, mint ahogy már mondtam is, szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

nikol134

2014. január 4.

Régóta megvan már, bár egy párszor már ragasztva volt, de még mindig használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Madi

2013. december 12.

Rövid idő alatt eltört nálam is. =/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Rövid idő alatt eltört nálam is. =/

BubuMaczko

2013. december 12.

Nekem is pár hét után eltört, így nem érdemes megvenni, pedig ötletnek nem lett volna rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.