Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hordozható, összecsukható (tükrös) fésű amit bárhová magaddal vihetsz.

zsofi7707

2019. január 30.

Nekem még bordóban volt meg, általános suliban. Akkor szerettem, de többnyire csak nyomkodtam a gumis részét :D tartósságával nem volt bajom, de nem is igazán használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

AnnaR

2018. február 25.

-----------------------

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

-----------------------

Ennie86

2018. február 7.

Én max a tükör miatt adnék neki 2 csillagot. A hajamat lehetetlenül tépi és ki szokott jönni a kefe része. A tükör is kiesett, de egy kis palmatex megoldotta ezt a problémát! :D Biztos nem adnék érte pénzt. Úgy kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

cattitude

2018. február 7.

nekem nagyon hamar szétesett, először a kefés, gumis része jött ki a keretből, aztán a két oldala vált el. a hajkefe része amúgy tényleg csak tűzoltásra jó, a tükör meg nagyon igénytelen. nem éri meg az árát, az egyetlen dolog, ami tetszett, az a kényelmes külső borítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

csibike100

2018. február 6.

Nagyon praktikus, a kisebb táskáimba is belefér. Nekem eddig még nem tört el vagy esett szét, bár az igaz hogy az évek alatt már eléggé megkopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

kissolga0904

2017. december 29.

Praktikus, hasznos, kis helyen elfér, és benne a tükör nagyon jó! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Praktikus, hasznos, kis helyen elfér, és benne a tükör nagyon jó! :)

Jeanette88

2017. november 16.

Tetszett a csajos, pink színe, továbbá kicsi és praktikus.....nagyon szuper. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

misshkitty701

2017. november 1.

Eddig azt hittem én vagyok a béna, hogy kettétörtem, de ahogy itt olvasgatom a véleményeket, megnyugodtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

melissared

2017. október 19.

3 éve használom és kötelezően mindig nálam van. Tökéletesen teszi a dolgát, a felső végén levő bogyók még mindig a helyén vannak. Minimális kopás látható a rózsaszín részen, de 3 év után ha nem lenne, az lenne a csoda :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

dbsdn

2017. október 4.

Minden nő táskájába ajánlom. DE! Ahogyan az előttem véleményezők is megemlítik, mindennapi használattal nagyon gyorsan elfárad a tükrös és kefe rész közötti hajlat és eltörik. Még egy van tartalékban otthon, amikor leárazás van, szoktam venni egyet, de most már ott tartok, hogy bosszússá tesz, hogy ilyen gyakran tönkremegy. Persze lehet külön-külön is tovább használni a részetit, de 1. bénán néz ki 2. külön kis tükröm van..
Viszont aki csak utazáskor használja/bulikba/túrázáshoz, tehát alkalmanként, úgy hosszú ideig bírja.
Szóval praktikus, de nem túl tartós termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Szóval praktikus, de nem túl tartós termék.