Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hordozható, összecsukható (tükrös) fésű amit bárhová magaddal vihetsz.

Nagyevii

2019. november 17.

Én nagyon szeretem kis helyet foglal el a táskámba, praktikus, mindig kéznél van. Nekem az eső ilyen fesum több mint 2 évig még volt és ha vigyáz rá az ember akkor nem esnek le a pöttyök se róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

gszilvia

2019. november 15.

Szerintem jó kis termék, kis helyen is elfér. Gyakori használat után néhány pötty leesett a fésű fogairól, de attól még működőképes. (Persze nem nonstop használatra.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

zsofi7707

2019. január 30.

Nekem még bordóban volt meg, általános suliban. Akkor szerettem, de többnyire csak nyomkodtam a gumis részét :D tartósságával nem volt bajom, de nem is igazán használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

AnnaR

2018. február 25.

-----------------------

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

-----------------------

Ennie86

2018. február 7.

Én max a tükör miatt adnék neki 2 csillagot. A hajamat lehetetlenül tépi és ki szokott jönni a kefe része. A tükör is kiesett, de egy kis palmatex megoldotta ezt a problémát! :D Biztos nem adnék érte pénzt. Úgy kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

cattitude

2018. február 7.

nekem nagyon hamar szétesett, először a kefés, gumis része jött ki a keretből, aztán a két oldala vált el. a hajkefe része amúgy tényleg csak tűzoltásra jó, a tükör meg nagyon igénytelen. nem éri meg az árát, az egyetlen dolog, ami tetszett, az a kényelmes külső borítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

csibike100

2018. február 6.

Nagyon praktikus, a kisebb táskáimba is belefér. Nekem eddig még nem tört el vagy esett szét, bár az igaz hogy az évek alatt már eléggé megkopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

kissolga0904

2017. december 29.

Praktikus, hasznos, kis helyen elfér, és benne a tükör nagyon jó! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Praktikus, hasznos, kis helyen elfér, és benne a tükör nagyon jó! :)

Jeanette88

2017. november 16.

Tetszett a csajos, pink színe, továbbá kicsi és praktikus.....nagyon szuper. Szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

misshkitty701

2017. november 1.

Eddig azt hittem én vagyok a béna, hogy kettétörtem, de ahogy itt olvasgatom a véleményeket, megnyugodtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.