Avon

Ár:   1169 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Jeanette88

2017. november 16.

Évek óta használom! Nagyon szeretem! Pirosas inkább a színe. :) A nyele felrepedezett idővel, a felirat hamar lekopott, és a fekete pöttyöcskék is a keféről. De ezt mind betudom a napi használatnak, annak hogy néhanapján forróvízbe kifertőtlenítem, és a nyele eddig a frankó fogásával kárpótolt. A keféje pedig a puha sörtékkel.Lehet beszerzek még egy ilyet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

nicolekitti

2017. július 16.

Az elődje, ami fekete volt , azt nagyon szerettem, ragaszkodtam hozzá. Ennek már a nyele is borzalmas, és esnek le róla a fekete pöckök így a fejbőrt karistolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Nem egy tangle teezer az biztos. Az én hajamat húzza és tépi. Nem szeretem használni. Anyukám rövid hajához jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Jancsa

2016. május 13.

Egyszerű, normál hajkefe. Nem húzza a hajat és jó áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Egyszerű, normál hajkefe. Nem húzza a hajat és jó áron van.

Kendralinx

2016. április 9.

Semmi extra nincs benne átlagos nem jó minőségű hajkefe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Semmi extra nincs benne átlagos nem jó minőségű hajkefe

hollieme

2016. március 5.

nekem sem jött be ez a hajkefe, elég hamar széthullott, megkopott. nekem kifejezetten tetszett a színe, de olyan gagyinak hatott az egész kefe. a festéke kopott és ragacsos nyomot hagyott mindenhol, ez leginkább a bőröndöm belsejében látszik, ami szép piros lett utána. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

pocok1992

2016. február 27.

évek óta használom, nincs különösebb problémám vele :)
a nyelénél egy kicsit kopik, de ez a használatnak tudható be szerintem.
jó árban van, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

évek óta használom, nincs különösebb problémám vele :)
a nyelénél egy kicsit kopik, de ez a használatnak tudható be szerintem.
jó árban van, de semmi extra.

andi90

2016. január 23.

2 éve megvan, semmi extra. A nyelénél néha szét akar jönni. Árban jó amúgy,de már tudom, hogy egyszerűbb, ha a Müllerben veszek szintén ilyen áron kefét, mint Avonozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Adri95

2015. december 14.

Csak kiprobálni volt szerencsém.. de én teljessen megvoltam vele elégedve :)
Árban is nagyon jo :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Csak kiprobálni volt szerencsém.. de én teljessen megvoltam vele elégedve :)
Árban is nagyon jo :)

eva0813

2015. december 3.

Én nagyon szeretem ezt a hajkefét, már 2 éve megvan amit használok de semmi baja. Nem töri a hajam, könnyű kifésülni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.