Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a hajat a tövektől a végekig, mélyen hidratál és könnyebb formázhatóságot biztosít.

TEr

2016. február 13.

Illata isteni, kb. 1 év után kellett újravásárolnom, pedig derékig érő hajam van, nem drága, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

Moonlight

2014. március 5.

Hatásos,az biztos. Mikor nem ezt használtam,az meglátszott.
Csak az illatába tudok belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Hatásos,az biztos. Mikor nem ezt használtam,az meglátszott.
Csak az illatába tudok belekötni.

ziadrienn

2013. november 21.

nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

nagyon jó :)

h.ancsi89

2013. augusztus 30.

Meglepően jó... Nem fűztem hozzá nagy reményeket,mikor megrendeltem,de sok magasabb árkategóriájú hajpakolást simán leköröz szerintem,jó az illata is,úgyhogy teljesen rendben van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Dorka1

2013. május 28.

Nagyon szerettem. A hajam alapvetően elég száraz, és ez volt az első termék, amely remek hatással volt rá. Egyedül az illata nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Barbika

2013. május 16.

nagyon szerettem ezt a balzsam-pakolást használni,annyira jó az illata és a hajam is szerette, selymes volt a tapintása,szóval okés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Dalmi

2013. március 31.

Nekem olyan volt, mintha csak akkor segített volna, ha rajta volt a hajamon, lemosás után mintha semmi sem történt volna. :( De hát csodát nem vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

melange5014

2013. január 27.

Nem rossz de használtam már jobbat is.Eleinte látványosabb volt az eredmény, de mintha hozzászokott volna a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

malik.regina5

2013. január 12.

Tényleg hatásos !
Egyfajta védőréteget hagy a hajamon használat után,de semmiképpen nem ugyanolyan,mintha nem tudnám kiöblíteni rendesen( ez utóbbit is ismerem)
nekem bevált !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Tényleg hatásos !
nekem bevált !:)

anar008

2012. december 20.

Kb egy évig használtam, szerettem, mert valahogy hidratáltnak éreztem tőle a hajamat. Ajánlom mindenkinek, akinek száraz a haja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.