Avon

Ár:   989 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. március 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Dúsabbnak tűnő frizura akár 5 perc alatt! Használd tupírozáshoz és fejtetőre fésült frizurához az új AVON tupír fésűt!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztike

2017. október 8.

Szuper ez a fésű! Már egy ideje vadásztam ezt a fajtát, és ahogy megláttam az egyik katalógusban, azonnal megrendeltem. A kefe sörtéi kicsit megleptek, lágyabbra számítottam, de igazából teljesen bevált. Tupírozásra már csak ezt használom, sőt, a táskámba is ezt dobom reggelente, mert fésülködésre is alkalmas. A sörtéi nem hajlanak el, nem tép, nekem nem is tölti fel a hajam. Nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

kissbarbara1990

2016. március 29.

ez a fésű csakis apránként használható jól, vagyis egyszerre csak egy kb 1cm vastag sáv tupírozására alkalmas. a szálai nem igazán akarnak szépen a hajszálak közé férkőzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.