Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Érezd a természet hívó szavát: energia és frissesség a dzsungel szívéből. Engedd szabadjára a borsmenta, a bergamot és a szantálfa frissító aromáit. Így működik: Energizáló tusoló zseflé férfiaknak, mely tisztítja a bőrt és kellemes illatot kölcsönöz neki.

Kiszerelés: 500 ml

spavanilly

2015. november 11.

Páromnak vettem, kellemes, friss illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Páromnak vettem, kellemes, friss illatú.

Karenina

2015. március 2.

Erős,fás-zöld és fűszeres illat.Pici citrusos utó illattal.Nagyon jó így egyben,kellemes marad a bőrön is.;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 2.

szatmari.mariann

2015. január 8.

Ferfiasan tokeletes!"""

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Ferfiasan tokeletes!"""