Avon

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: barczagevi, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Láthatóan feszesíti és erősíti a megereszkedett bőrt az arc, a nyak és a dekoltázs területén akár már 3 hét után. Polypeptide-2X technológia, koncentrált összetevőkkel, aminosavakkal, melyek stimulálják a kollagén és elasztin termelését.

barczagevi

2020. május 12.

Ahhoz képest, hogy hiperallergiás bőröm van és eddig egy Avonos krém se volt, amitől ne lett volna bőrproblémám, ettől le vagyok döbbenve.
Mindig hajt a kíváncsiság megspékelve némi öregedési faktorral, hátha találok egy ránctalanító, liftingelős kencét. Persze szeretném az elérhetetlen csodát megtalálni. No ez a krém ugyan nem csoda, de jó. Meg vagyok elégedve. 1 hete használom semmi allergia, pattanás, zsíros bőr. Kellemes a bőrön, pilanat tört része alatt beszívódik és egy picit púderes félmatt tapintású lesz a bőr. Smink alá is tökéletes. Én a szemem köré is használom, nem bántja a szemet. Hatása már 1 hét után is látható. Szépen kezdi feltölteni az arcbőrt, finomabb a szerkezete és a szem alatti rész is feszesebb lett. Kíváncsian reménykedve várom, hogy az első tégely után mi lesz a helyzet. Mindenesetre ajánlom a kipróbálását, mert pozitív meglepetés ez a kicsit zselés állagú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.