Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon Anew Clinical Pro ránctalanító szérum segít csökkenteni a ráncok megjelenését a homlokon, valamint a szemek és a száj körül.

• hosszabb használat után drámaian csökkenteni a mimikai ráncok megjelenését a szem és a száj körül, illetve a homlokon
  • célzott ránctalanítás: homlokráncok és szemöldök közötti ráncok, szarkalábak, mimikai ráncok, száj körüli ráncok
  • könnyű állagú formula A-F33 molekulával, mely Nobel-díjas kutatás ihlette innováció