Avon

Ár:   5199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Fedezd fel a modern Advanved Boost technológia jótékony hatásait akár már 2 hét után! Az AVON Anew Essential regeneráló szérum használatával rövid időn belül puhábbnak és simábbnak tűnik a bőr. Akár 3 nap után segít javítani a bőr tónusát és ragyogóbbá varázsolja a bőrt. Akár 2 hét után segít csökkenteni a ráncok és a pigmentfoltok külsejét, és feszesebbnek mutatja a bőr külsejét. Akár 2X több regeneráló erő!"

• segít ráerősíteni az arckrémek regeneráló erejére
  • csökkenti a ráncok megjelenését
  • feszesebb külsőt kölcsönöz és hidratálja a bőrt
  • könnyű állagának köszönhetően gyorsan beszívódik

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Skylin

2019. január 9.

Ez egy egész jó kis termék. A ràncaim nem vàltoztak tőle, de szép egységes lett tőle a bőröm nagyon halvàny kis ròzsàs beütéssel. A fàradt, fakó bőrnek nagyon jót tesz. A kombinàlt bőröm nem zsírosodott tőle jobban, bàr én nem szoktam vastagon kenni. Nagyon kis dekoratív csomagolàsa van és imàdom, hogy pumpàs. Az ilyen sápadtkàknak mint én vagyok csak ajànlani tudom! Bàr az àra kicsit borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.