Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A selymes állagú, napozás utáni balzsam frissíti, nyugtatja, hidratálja, puhábbá és simábbá varázsolja a bőrt.

niceeye

2013. augusztus 14.

Ez mostanság már csak a tanácsadós kis akciós katalógusban rendelhető, én rendeltem is egyet. Az illata tetszik, meg minden, leégésre nem igazán jó, én szolizás után használtam, olyan miért ne alapon, de nekem arra bevált, hogy tartósabb legyen a barnulás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.