Avon

Ár:   5099 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Anew Platinum instant szemkörnyékápoló célzott ápolást nyújt a bőröregedés jeleire az 55 év feletti hölgyeknek.

• Segít a szem körüli bőrt rugalmasabbnak és puhábbnak mutatni.
  • Simábbá varázsolja a bőrt és halványítja a sötét karikákat.
  • Feszesíti a bőrt.

Mia0602

2019. július 16.

Instant nem jó semmire, de legalább akciósan vettem! A sötét karikákkal nem csinál semmit, nem feszesít még csak nem is hidratál. Kukacosodik is, sminkelni rá: ,,mission impossible". Cserébe legalább nem tömték tele pocsék összetevőkkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

fokyandi

2019. július 2.

Lassan elfogy a tubus tartalma, de nem látok semmi különbséget a szemem környékén. Elkenegetem hidratálónak de ez a hatása sem tart sokáig. Pénzkidobás az egész, ennyi pénzért azért elvárnék valami hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Scarlett11

2019. június 24.

Sajnos nekem nem vált be. Próbáltam önmagában használni, alá hidratálni, krémbe keverve felvinni a szemem alá, de amint megszáradt apró szemcsékbe jött le a bőrömről, sminkelni egyszerűen képtelen voltam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Urea

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).