Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyönyörű, aranyló ragyogást ad a bőrnek. Praktikus összecsukható ecsetben.

Annette

2013. július 5.

Nekem nem ez a kiszerelés van meg, hanem a kompakt púder, az is arabian glow. Gondolom jobban kihasználható, abban 4 szín van, sajnálom hogy már nem kapható mert egy szerelem, ahhoz képest hogy avonos nagyon jó szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

TijuMK

2013. június 19.

Van benne egy kis műanyag pálcika, a kefe alatt, ki kell venni akkor működik ;)
Amúgy nekem tetszik, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Van benne egy kis műanyag pálcika, a kefe alatt, ki kell venni akkor működik ;)
Amúgy nekem tetszik, elégedett vagyok vele.

shara88

2012. szeptember 19.

A kefe része durva. Nehezen jön ki belőle bármi is, de ha kijön akkor rengeteg jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

C.Dóri

2012. szeptember 11.

Sajnos tényleg nagyon nehezen jön ki belőle a bronzosító por és az a kevés ami kijön, az nem látszódik az arcon. Ha sikerül szétszednem lehet, hogy jobban hasznosítható lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Feketepárduc

2012. július 18.

Sajnos valóban használhatatlan. Néhány csillám az arcra csalogatható belőle, de itt ki is fújt a termék. Nem barnít, nem bronzosít. Visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Nikozia

2012. július 17.

ez egy tragédia, egyszerűen azért, mert nem jön ki belőle a por, ami a lényeg, ugye bár. ellenben a pamacsa kellemesen simogatja az arcot :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.