Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Damayanti

2015. február 11.

Azt hiszem nekem is a bronze sands árnyalat van meg. Ennek a világosabb része ekrü/bézs árnyalat (optikai kiemelés, szemek optikai nagyobbítása), a sötétebb árnyalat pedig gyönyörű, fényes csokoládé szín :) A kettő együtt nagyon szép, jó minőségű is, csak egyszerűen nekem valahogy nem állnak jól az ilyen barnás szemfestékek, pedig egyébként gyönyörű... Az enyémtől megválok inkább, mert nekem nem előnyös, azt meg sajnálom, hogy csak itt unatkozik a polcon ez a szépség...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

agi.greendaygirl

2013. január 30.

nekem egy bronze sands ( illetve alá még az is rá van írva h shimmering sands) árnyalat van meg, szép, a világos színben apró arany csillámok vannak nagyon szép, illetve egy középbarna van még apró bronzos csillámokkal. könnyen felvihető, jól pigmentált, szépen eldolgozható, minden rendben van vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

TijuMK

2013. január 6.

Zöld szemeim vannak, és ez még jobban kiemeli úgyhogy színben nagyon jó. Kellően pigmentált és könnyű felvinni viszont egyáltalán nem tartós, kb 4 órát bír alappal is. Épp ezért nem használtam mostanában pedig már nagyon régóta megvan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.