Avon

Ár:   10000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. december 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A bőr mélytisztítása lehetővé teszi, hogy az arcápoló termékekben lévő tápláló összetevők könnyebben felszívódjanak, és így egészségesen ragyogó, gyönyörű arcbőröd lehessen.

• cserélhető fejjel, a sörtés kefe mélyen tisztítja a bőrt, a szilikon kefe kiméletesen, de mégis hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket
  • 2 db AA elemmel működik (nem szállítjuk a termékhez);
  • mérete (állvány nélkül): 18 x 6 x 5 cm

Roxxy

2017. február 19.

Szuper készülék,jó áron!Öröm a használata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Szuper készülék,jó áron!Öröm a használata :)

Tinkerbelle

2017. január 28.

Tokeletes, mind a ket fej rendben teszi a dolgat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Tokeletes, mind a ket fej rendben teszi a dolgat

Jancsa

2016. május 12.

Nekem tetszik, bár a kefe egy kicsit durva. Utazáshoz praktikus, mert nem túl nagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Jolles

2015. január 20.

Még csak egy hete van meg, nagyon szeretem! Az ára nagyon baráti szerintem.
Esténként sminklemosás után szoktam használni, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az első elektromos arctisztítóm, de megérdemli az 5*-ot! Napi használatban van, egy hónap múlva updatelek :)

Update: továbbra is az esti arctisztítás része a készülék. Az arcom tele volt piros foltokkal, ami ilyenkor télen sajnos általános, és nagyon hámlott, így majdnem naponta radíroznom kellett. Amióta ezt a készüléket használom, azóta nincs ilyen gond. Az arcomról nagyjából lement a pirosság, a radír a normál heti 1 alkalommal bőven elég. Akkor használom a durvább kefét is, de előtte arcradírt persze.
Azt nem tudom Ti hogy használjátok, én egyszerűen csak a teljesen megtisztított bőrömet szoktam megvizezni és a szilikonos kefével minden este átmasszírozom.

Nézegettem, tényleg nagyon jó ára van a hasonló termékekhez képest!

Még annyival egészíteném ki a véleményem, hogy amióta ezt a kütyüt használom, sokkal kevesebb pattanás jelenik meg az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Még csak egy hete van meg, nagyon szeretem! Az ára nagyon baráti szerintem.

Nézegettem, tényleg nagyon jó ára van a hasonló termékekhez képest!

agi.greendaygirl

2014. december 15.

nekem tetszik! előre szólok, semmi hasonló ketyerét nem használtam még, szóval nincs viszonyítási alapom. A sima kefe sokkal erősebb, mint a másik, azt sokkal kevesebb ideik kell használni, erre saját káromból jöttem rá, mert első alkalommal túl sokat csináltam és túlhámlasztotta, irritálta a bőröm. A szilikon fej sokkal gyengédebb, masszíroz is meg minden, kellemes a használata :) Mikor először bekapcsoltam csalódott voltam, hogy milyen lassú, aztán felfedeztem a 2. fokozatot. Persze arcon bőven elég a lassabb is, már rájöttem :D
Puhítja a bőrt, felfrissíti, kis otthoni arcmasszázs ^^ Azért is vettem meg, mert meglepően olcsó, amúgy tényleg rendkívül szimpla kis ketyere, de talán pont ezért jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.