Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Aromadisiac - a csábítás elixírje. Legyen igazi csábító a rózsaszín bors tüzességével, a virágillatok kísértésével és az ámbra szenvedélyességével!

Avon Aromadisiac for Her fújós eladó
Ár: 1200 Ft/ 2200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Biankaa94

2019. június 6.

Ezt a parfümöt nagyon eltalálták, nagyon ritkán vásárolok Avon termékeket de amikor ezt a parfümöt lehetett kapni csak ezt használtam, nagyon tartós volt és kellemes illatú. Nagyon sajnálom,hogy nem gyártják, hiànyzik az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Evelin123

2017. április 21.

Én ezt a parfümöt, ilyen kis stiftesben használtam (még most is meg van) de ide írom a véleményem.
Borzasztó rég, még szinte kislány koromban kaptam ajándékba és nagyon szerettem!
Sokan megdicsérték rajtam és a mai napig imádom az illatát. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.:(
Szerintem fiataloknak és idősebbeknek is egyaránt jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Szerintem fiataloknak és idősebbeknek is egyaránt jó választás volt.

ravasz

2017. április 5.

Mindig reménykedem benne, hogy ezt is újra elkezdik gyártani az AVON-nál. Én tuti megvenném. Egyik kedvencem volt. Kicsit keleties, nőcis illat.

adrica

2017. január 9.

Amikor bejött megrendeltem. Rendeltem egyszerre 3 Avonos parfümöt. Leteszteltem az akkor 5 éves lányom ízlésén, jellemezte őket: büdös, még büdösebb, na ez aztán tényleg büdös. Nagyon örülök, mert azért 3 üveg nem kis mennyiség. Aztán azért próbálkoztam vele, de valahogy ez már kezdte súrolni a jó ízlés határát. A leghidegebb időkben veszem elő. Talán egy harmada fogyott, évek alatt, szerintem ami párolgott. Valami túl sok benne, de még nem jöttem rá.
Azóta kicsit még édesebb lett az ízlésem, a perifériám tágult, a tűréshatárommal együtt, és így már talán megférünk, nagyon óvatosan.

Ui.: Rájöttem, az ánizs ebben is, akárcsak a Christian Lacroix Bijou-ban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Ui.: Rájöttem, az ánizs ebben is, akárcsak a Christian Lacroix Bijou-ban. :(

lacrymosa88

2016. április 20.

Nem szeretem a töményen fűszeres illatokat, de ez mégis nagyon megtetszett. Édeskés, fülledt, eléggé szexi illat. Elég pár fújás, és tartósan érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Damayanti

2015. február 6.

Plusz egy strigula a megpróbáltam, illatos oldalon tetszett, megrendeltem, magamon mégsem tetszett annyira rovatban :) Egyébként nem rossz, csak kissé fűszeresen édeskés nekem, mármint olyan töményen édes és töményen fűszeres az én válogatós ízlésemnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Lory

2014. október 4.

Kissé fűszeres,nem krémesen édeskés elég jól eltalált illat.Kifejező és feltűnő de mégsem tolakodó.Avonos illatokhoz képest meglepően jó,így persze hogy már nem gyártják,a valamit is képviselő illatokat beszüntetik Avonéknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

hulcsi

2014. február 14.

Eddig a legjobb parfümöm. 2 üveggel elhasználtam. Már nem kapható + változtatni is szeretnék, de hiába keresek a "nagy" divatházak márkái között, még nem találtam ettől jobbat. Nekem nagyon tartós. A hajam átveszi az illatot, és hajmosástól, hajmosásig velem van akkor is ha éppen nem fújok újra. és nagyon finom. Az a "jó kedvem lesz és minden rosszat elfelejtek, ha megszagolom" illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 14.

Málni

2013. május 23.

Finom, meleg, fűszeres, balzsamos, édeskés (nem a vattacukis fajta) női illat, engem sampon illatra emlékeztet:) Mivel nem annyira tömény még tavasszal sem túl sok talán, de inkább őszi/téli. Nem túl tartós, de nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Babus92

2012. augusztus 28.

Örök kedvenc!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Örök kedvenc!!!!!!