Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maryetta, Módosítva: 2015. november 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Érzéki vágyat ébreszt a hölgyekben ez a szexi, tartós illat, melyet gyömbérgyökérből, a női parfümben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsmából és fás aromákból alkottunk, hogy a vonzerőd sokáig tartson. ILLATKATEGÓRIA: fás-ámbrás FŐBB ILLATJEGYEI: gyömbérgyökér pézsma fás aromák

Ár: 3700 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
zdoreebaba

2017. május 14.

Még karácsonyra leptem meg apukámat ezzel a parfümmel. Szettben sikerült hozzájutnom kedvezményes áron. Volt még mellé fújós dezodor és tusfürdő is. Apukám szerencsére szereti és többek szerint passzol is az egyéniségéhez. Kicsit édeskés, mégis fellelhetőek benne fűszeres aromák is. A kivitelezése, designja tökéletes. Jó nagy kiszerelés, úgyhogy sokáig el lehet lenni vele. Egy komolyabb problémám van vele, hogy nem tartós, nagyon gyorsan elillan, ezért sokat kell fújkálni. A lényeg, hogy Ő szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

janvidia

2016. október 10.

Párom használja, rajta jól érvényesülnek az illatjegyek. Szeretem, de olyan tömegillatnak számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Lgina

2016. június 21.

Ha hasonló árkategóriás illatokkal hasonlítom össze, (például: Luck for Mim) ez messze elmarad. Édeskés, nem túl karakteres illat, a tartóssága pedig szörnyű. Párom erre az illatra csak annyit mondott, hogy akkor sem használná, ha ajándékba kapná, nemhogy megvegye. Pedig nem szokott luxushoz, nem használ drága termékeket, ez azonban szerintünk nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

adrica

2016. február 8.

Nagyon kis semmi. Fás, oké. De semmi más. Semmilyen érzelmet nem keltett bennem. Rögtön tovább adtam ajándékba valaki rokonnak. Egyébként ő sport ember, és jól jön az a frissessége ami ebben van. De még csak sportos sem. Ez nálunk abszolút nem talált. Egy semmi. Semmi hatósugara, csak bőr közeli, de ahhoz meg elég semmit mondó. Még egyszer, mert még csak párszor írtam le: semmi!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

kamelia

2016. január 3.

Nekem nagyon bejött. Nem szeretem az erős, fűszeres illatokat. Ez viszonylag lágy és édeskés, de mégis férfias illat. Bár nem túl tartós, attól még jár az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

bugosgizi

2015. december 26.

Kicsit furcsa illat ez nekem mert párom bőrén nem rossz... Sőt elég kellemes. Viszont csak így a kupakot megszagolva hát kicsit negyvenes korosztálynak való illatnak ítélem. Elég erősen módosul a bőrön. Fejben még nem tudom teljesen hova tenni. Na de majd idővel részletesebb véleményt is tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Maryetta

2015. november 18.

Érzéki vágyat nem ébresztett, nem szexy és nem is tartós annyira,bár egy fokkal jobb(tartósság szempontjából) mint a női változat,és itt 50ml helyett,75ml jár ugyanazért az árért.Bőrre fújva egész más illat, sajnos sokkal rosszabb mint az üvegben. Ennyi pénzért többet vártam volna , 3,5 pont...lefele kerekítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.