Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Az Avon Attraction for Him kölnihez tartozó illatosított sampon és tusfürdő. Érzéki vágyat ébreszt a hölgyekben ez a szexi, tartós illat, melyet gyömbérgyökérből, a női parfümben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsmából és fás aromákból alkottunk, hogy a vonzerőd sokáig tartson.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2017. október 22.

A fiúk kedvence. Gyorsan el is fogyott. Nem tehetek róla, de nekem ez olyan unisex illat. Akár nőkön is el tudnám képzelni. Bár én eddig csak a tusfürdőjét próbáltam ki nőként. Nekem tetszett, de utána nem mertem kimenni az utcára. :D :D Meg is változott gyorsan a véleményem. Egyben vettem a parfümjével és a dezodorjával még múlt karácsonykor. Bevált szerencsére! Inkább a gyengéd, visszahúzódó, de mégis magabiztos férfiaknak ajánlom! A parfümje gyorsan elszáll, nem mondható tartósnak, de az illata kellemes fűszeres, gyömbéres, kicsit édeskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.