Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2020. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: füge, The One akkord, cédrusfa

d.anett89

2020. szeptember 15.

Sikerült másodkezből hozzá jutni, jóval olcsóbban. Nagyon vártam,mert alapjáraton szeretem az Avon Attraction parfümöket Viszont ez nagy csalódás. illatra inkább mondanám nőinek ( hiába Unisex)mint férfinak.
Viszont abszolút nem tartós. Befujtam magam, egy darabig éreztem az illatát,de már rég nem. Se a körülöttem lévők.
Az üvege tetszik,de számomra hatalmas csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Az üvege tetszik,de számomra hatalmas csalódás

susi95

2020. szeptember 14.

Ahhoz képest mennyivel drágább a katalógusban fellelhető parfümöknél, egyátalán nem tartós sajnos, pedig nem EDT. Szeretem az unisex illatokat (ennek ellenére én inkább női illatnak érzem), egész kellemes. Nagyon sajnálom hogy ennyire hamar elillan, szívesen érezném magamon egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Nora85

2020. június 30.

Egész kellemes. Engem leginkább a klasszik nivea illatra emlékeztet. Talán ezért is van, hogy számomra ez inkább egy dezodor illat, nem parfüm. Tartósságilag elég gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.