Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2020. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: kardamom, The One akkord, kávé

Ár: 2000 ft , Eladó: Alaya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Budaörs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.

Dormir

2020. július 30.

Szerintem nagyon finom. Nem érzem kávésnak, annál fűszeresebb. Olyan letisztult, krémes tisztaság illat, ami inkább hat férfiasnak, de nőként is szívesen viselem. Nem tudom, miért, de nekem a skandináv lakberendezés ugrik be róla. Semmi felesleges, egyező alapszíne, semmi káosz , átlátható, sok fa, kilátás a természetre. Amolyan semmi fakszni, jól vagyok a bőrömben, rendben a környezetem, aktív vagyok, de most leülök és nyugiban megiszok egy kávét. Nekem bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.