Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2020. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: kardamom, The One akkord, kávé

Ár: 600+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1-2x próbált miniparfüm (10/9,5), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Avon Attraction One Intense EDP eladó
Ár: 3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

ALettah

2021. május 8.

Nemrég lettem egy 10 ml-es fújós tulajdonosa, és nagyon kellemeset csalódtam! Kardamon, kávé és egy krémes, letisztult, ápoltságot sejttető illat keveréke. Ez a bizonyos "the One" akkird egy krémes, finom Nivea jellegű illat. Kifejezetten jó viselni, kiegyensúlyozottnak, magabiztosnak érzem magam tőle. Ezer éve nem volt Avon parfim, de elgondolkozom egy teljes üvdg beszerzésén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

BTimi81

2021. január 26.

A fehér párjáról írtam, hogy egészen a CK One-ra emlékeztet, a fekete csak annyiban tér el tőle, hogy belekeveredett egy kis patika szag is az elejébe, amikor már kikerekedik, kb. egy óra elteltével, akkor inkább már patika illat a mellékzöngéje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

MissScorpio

2020. szeptember 30.

A katalógusban megszagolva nagyon tetszett, rögtön a szex jutott eszembe. :D
Az illat tartós, kevésbé érzem a kávét(aminek örülök amúgy), a kardamon ami érződik inkább. Rajtam nem olyan maszkulin illat, mint gondoltam, de elég határozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

A katalógusban megszagolva nagyon tetszett, rögtön a szex jutott eszembe. :D

Dormir

2020. július 30.

Szerintem nagyon finom. Nem érzem kávésnak, annál fűszeresebb. Olyan letisztult, krémes tisztaság illat, ami inkább hat férfiasnak, de nőként is szívesen viselem. Nem tudom, miért, de nekem a skandináv lakberendezés ugrik be róla. Semmi felesleges, egyező alapszíne, semmi káosz , átlátható, sok fa, kilátás a természetre. Amolyan semmi fakszni, jól vagyok a bőrömben, rendben a környezetem, aktív vagyok, de most leülök és nyugiban megiszok egy kávét. Nekem bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.