Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Banszky

2016. október 18.

Kislányoknak való,de ezt tudtam hisz' Barbies. Illatra jó viszont nem tartós,egyszerre sokat kell fújnom belőle hogy érződjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

ALettah

2016. október 3.

A hét éves keresztlányom nagy becsben tartott "illata" :) és valóban talál ez az édes virágos semmiség egy hét éves szöszi tündérkéhez. Egyelőre csak hajra és ruhára szabad fújjon belőle, és nem minden nap, csak ha "megyünk valahova". A Barbies kartondoboz nélkül egy egyszerűbb, szolidabb kis rózsaszín üvegecske, nagyon csinos. Kislányoknak ajánlom,jó választás első parfümnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Ella

2015. május 16.

Kellemes, kislányos illata van. Nagyon tartós. Ez akkor ciki, mikor a lányaimon még mindig érezni az illatot, rajtam meg már nem lehet a felnőtt, több ezer Ft-os parfümöt. Szerintem nagyon jó, évek óta nyitva és nem romlott sem az illata, sem a tartóssága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

termelinda

2014. február 24.

Valami "álomjó" illata van, igazi szolid, gyümölcsös. Bár kislányoknak való, de magamnak is simán megvenném annyira finom. Párom keresztlánya kapta, de elolvadtam én is mikor megszagoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.