Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PillowTalk, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Emeld ki személyiséged ezzel a virágos-gyümölcsös illattal."

mlexa

2020. április 17.

Egyszer próbáltam, de hamar meguntam. Egyáltalán nem volt tartós. Maga az illat nem volt olyan rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Kakukk

2017. augusztus 23.

Nekem is egyből a Summer White Sunset jutott róla eszembe, ahogy egy korábbi hozzászólónak is. Csak szagolgattam, hogy miért ennyire ismerős, aztán beugrott. :) Az üvege nagyon cuki, az illata is jó, nem a kedvencem (bár ennyi parfüm között nehéz dolga is van szegénynek :D), de szívesen használom majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

baba_girl_16

2017. augusztus 21.

Már a katalógusban megtetszett az illata és egyből meg is rendeltem. Később az egyik barátnőmön is megéreztem ezt az illatot és annyira tetszett rajta is, hogy biztos voltam benne, hogy jó döntést hoztam amikor megrendeltem. Elkezdtem használni és nagyon szerettem,igazi egyedi illat. Tartóssága nem a legjobb, de ennyi pénzért tökéletes, meg amúgy is szeretem fújkálni. Az üvege is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Aprile

2017. július 6.

Régóta nem volt Avonos parfümöm, és ahogy megrendeltem, kicsit olyan érzésem volt, mintha ismét tini lennék, aki olcsó pacsulitól várja a nagy csodákat... de aztán pozitív csalódás volt.:) Nagyon szeretem a fűszeres illatokat, és pont az a fajta fűszeresség jellemezte ez a darabot, ami egy régi kedvenc parfümömet is jellemezte, így szerettem használni. Rajtam nem volt maszkulin érzete, inkább bohókás, nyárias illatfelhőt éreztek rajtam azok, akiknek feltűnt.:) A tartósságával sem volt gond, az ára is nagyon baráti volt, így megérte kipróbálni.:) Nem ez lesz a "femme fatale" illatom, de azért megérdemel a kategóriájának megfelelő értékeléssel öt csillagot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

252n

2016. december 15.

Akciósan rendeltem és nem bántam meg. Imádom az illatát és tartóssága is teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Kakao

2016. november 21.

Nyáron mindíg rajtam volt, de valahogy megútáltam! Az illatminta jó volt a katalógusban de teljes csalódás volt ugyanis egy kicsitse hasonlított rá miután megvettem! Kicsit pasis illata van ami nagyon zavart ezért le kellett passzolnom! Nem bagyon érte meg az ára! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Brigusz

2016. július 24.

Kicsit pasis rajtam, de én nagyon szeretem, tükrözi az egyéniségem. Sajnos nem tartós, de hát 1400 ft-ért nem várhatunk sokat :) Ígyhát állandóan nálam van és fújkálom magamra ész nélkül. Kár, hogy nem tartós, amúgy biztos, hogy a legeslegkedvencebbem lenne! :) Így kap tőlem egy gyenge hármast!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

dameliepoulain

2016. július 18.

Rajtam nagyon maszkulin de én szeretem az ilyen jellegű illatokat.A tartóssága pedig meglepően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

andian

2016. július 13.

Nekem valahogy nagyon nem jött be az illata. Most próbálom valakinek eladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Nekem valahogy nagyon nem jött be az illata. Most próbálom valakinek eladni.

Lunaaaw

2016. június 30.

A Be romantic illat jobban megfogott, az inkább passzol hozzám. Ugyanakkor ezzel sincs semmi baj, csak nem nekem való. Az üvege viszont ennek is nagyon aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.