Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissPoppy, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Egy illat tele erővel és optimizmussal, melyből árad az életkedv. A tavasz aromáját bájos üvegbe zárva találod meg.

Brigitt

2018. július 15.

Mondjuk a "gyönyörű pillangó" elnevezés tényleg kicsit túlzás, mert azért nem annyira szép színes illat, annál szerényebb . De van amikor az ilyen visszafogott illatoktól érzem jól magam. Nekem kellemes, és aránylag tartós is rajtam. Tavaszi, nyári illat, egyszerű de nagyszerű. Én mostanában a nyári napokon szívesen viselem, sőt mi több: meg is dicsérték rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

lacrymosa88

2017. április 27.

Illatmintaként került hozzám. Szeretem a friss illatokat, ez sem lenne rossz, de feledhető, kevéssé tartós illat. Első szaglásra még elmegy, de aztán olyan semmilyen, tucatillat érződik, ráadásul hamar el is illan. Nem venném meg, bővel elég volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Linuxo

2017. március 10.

Tipikus Avon illat! Milyen jó, hogy csak illatmintám volt belőle. Mikor megszaglászod, rögtön arra gondolsz, hogy "jééé, mintha már éreztem volna ezt az illatot". Nagyon friss, virágos, citrusos. Tényleg tavaszra tökéletes lenne, csak éppen abszolút nem tartós. Milyen jól tettem, hogy nem rendeltem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

2015 ápr. 28.Nagyon friss-virágos illat. Közepesen tartós. Olyan lágy, könnyed szellő.

Okt.25: Gyöngyvirág vizezve. Üvege elmegy. Nem tartós (1ó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Okt.25: Gyöngyvirág vizezve. Üvege elmegy. Nem tartós (1ó)

praline

2015. augusztus 15.

Kellemes illat, de nagy csalódás ért, hogy alig fújtam magamra, nyom nélkül eltűnt. Még a ruhára fújva sem marad meg. Annyi ideig sem tart, mint egy testpermet, vagyis egész nap fújkálom magam, de úgy tűnik, hiába...ezt figyelembe véve viszont drága kis pillangó :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 15.

JudithBeauty

2015. augusztus 14.

Szerencse, hogy csak az illatmintát rendeltem meg, mert ez a parfüm harmatgyenge, ami a tartósságát illeti. Már az is érdekes számomra, hogy parfümként van besorolva, pedig inkább egy gyengébb kölnire vagy permetre hasonlít. Ehhez képest ugyanabba a kategóriába lett véve, mint pl. az Avon Femme, vagy a Little Black Dress, és így drágának tartom. Nagyon szép az üvege, meg a doboza, de az illat úgy elszáll, mint az üvegen a pillangók. Az illata egyébként jó lenne, finom tavaszi virágillat, azt hiszem gyöngyvirágot érzek rajta. Emiatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

kovagabi

Korcsoport: >54
2015. július 1.

Nagyon kellemes, friss, virágos, üde illat. Én kifinomultnak nevezném, és elég jól tart. Az ár/érték arány is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 1.

Yubiri

2015. május 1.

Friss-virágos illat számomra is,közepes tartóssággal. Illatmintát próbáltam, nem az én világom ez a parfüm, a vásárlástól nagyon messze állok, ezért csak 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Riruka

2015. március 24.

Nem az igazi ez a parfüm... egész szép az üveg, bár tényleg nem a legszebb a dizájn. Az illat sem lenne rossz, de a bőrrel érintkezve nem működik. Szerettem voln a szeretni, mert első szaglásra a Burberry egyik illatára emlékeztetett magamon, de ez kb. semeddig sem tartott, nekem is kesernyéssé válik az illat a bőrrel érintkezve. De nem csak magamon, húgomon sem működik, pedig ő egy kis csoda, rajta minden parfüm remek. 2 csillag, mert talán mégis van, akinek beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

MissPoppy

2015. március 17.

Tény, hogy az olcsó illatoktól nem lehet sokat elvárni, de azért akadnak kivételek. Ez nem az a kivétel. Amikor kifújom finom friss, utána 2 másodperc és keserűvé válik a bőrömön. Totál mint az előző AVON illat, a Cherish. Nem igazán tudok a kettő illata között különbséget tenni a bőrömön. Számomra nem különbözik semmiben sem.
Lehet valakinek be fog válni, kíváncsi leszek a véleményekre.
Számomra ígéretes volt a nektarin, gyöngyvirág, plusz a fás illatjegyek. A gyöngyvirágra vártam volna. Sem nektarint, sem gyöngyvirágot nem érzek egyáltalán 2 percenként szagolgatva magam, inkább valami alkoholos és fémes keserű idegesítő szagot. Élőben az üveg sem túl szép, a színe szép kék, de a vastag üveg tönkre teszi a látványt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 17.

Lehet valakinek be fog válni, kíváncsi leszek a véleményekre.