Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sima és krémes, elfedi a szem alatti sötét karikákat, pattanásokat és egyéb bőrhibákat. Minden bőrtípusra alkalmas.

GI85

2014. március 28.

Régen használtam, ha jól emlékszem nem volt vele bajom, de hamarabb fogyott(minden stiftes korrektor hamarabb fogy nálam), mint a folyékony korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

CocoSunrise

2012. szeptember 22.

Túl kemény, nehezen fed, amikor fed. Legrosszabb szem alatt, beleül a ráncocskákba. Nem túl tartós. Nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Anna28

2012. szeptember 12.

Nagyon szerettem ezt a korrektort! A sötétebb árnyalatot vettem meg, nagyon sokáig elég volt, kevés is elég az alapos fedéshez!
Viszont szerintem az alapára kicsit borsos, így érdemes akciósan megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Viszont szerintem az alapára kicsit borsos, így érdemes akciósan megvenni!

Roni

2012. szeptember 5.

ez az első olyan korrektor, amelynek a világosabb árnyalata tökéletes a bőrömhöz. nincsenek nagyon durva bőrhibáim, de amik vannak azokkal mindig szépen elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

bettuska

2012. július 16.

Nekem bevált. Nagyon szeretem, bármilyen bőrhibám is van, szépen elfedi, és nem is venni észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

bandita

2012. április 22.

Párszor vásároltam már ezt a korrektort, szem körüli ráncokba tényleg beleült nálam is. Az arcomon levő pigmentfoltokat azonban tökéletesen elfedi, hál istennek a szín is renben volt nálam. Kíváncsi vagyok az új verzióra is, talán az szebben fog működni szem köré, addig ezt meg elkenegetem a foltokra. Az ára miatt is örültem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 22.

vrekas

2012. február 23.

Ezt a korrektort a szemem alatti sötét karikákra használom. Azokat egész jól elfedi, de a pattanásokra és bőrhibákra nekem egyáltalán nem vált be, egyrészt mert nagyon gyorsan lekopik, ill. elüt a színe a halvány bőrömtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Emily

2012. február 9.

Kemény, nehezen eldolgozható, rossz a fedése, a szem alatt pedig beleül az apró ráncokba szépen kiemelve azokat. :-) És hogy bőrszínhez igazodna? Hát nagyon nem. Pocsék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

nyuuuulll

2012. január 25.

Nekem nem vált be. A szem alatt beleül a ráncokba, nehezen lehet eldolgozni úgy hogy tényleg fedjen is. Olajos érzete kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Evie

2012. január 15.

Imádtam ezt a korrektort, nagyon szép és elegáns volt a csomagolása is. Engem nem szárított, szépen fedett,tartós volt. Bár azóta találtam jobbat, ezért kap csak 4-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.