Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Javítja a bőr tónusát, elfedi az apró hibákat.

Banszky

2016. augusztus 13.

A legrosszabb korrektor amit valaha használtam. Nem tünteti el a sötét karikáimat és beleül a kis ráncocskáimba. Nem tetszett a kiszerelése sem az,hogy csavarni kell. A csillogásról meg ne is beszéljünk... tuti nem veszem újra,nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

zsazsi1

2016. április 22.

Hát ez nemhogy nem javít a bőrtónuson, még ront is. Azonnal szárad, elkenhetetlen, a lehetetlen gyöngyházas csillogás inkább kiemeli, amit el kéne fednie. beleül a pórusokba, ráncokba, úgy rossz, ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 22.

Irudi

2016. január 16.

Semmit sem ér, azon kívül, hogy nagyon csillog.

Talán highlighterként kellett volna használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Semmit sem ér, azon kívül, hogy nagyon csillog.

Talán highlighterként kellett volna használni...

Lolychan

2015. augusztus 17.

Csalódás! :/ Nem is fed, a kiszerelés szörnyű (órákig tekerheted, mire valamennyi is kijön belőle) és a szem alatti karikák is még erősebbé válnak. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

kicsiliba

2015. március 28.

Ritka gagyi termèk,soha többè ne találkozzak vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Ritka gagyi termèk,soha többè ne találkozzak vele!

Maryetta

2015. március 28.

Ez miért korrektor néven fut vajon??Rettenetes...semmi fedés, csillogó,az adagoloja se j...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Slujza

2014. július 23.

Arra nincs szó, h ez milyen rettenetes.... nulla fedés, kiemeli a hibákat (LOL), és csillámlik a hibákon :'D vagy inkább :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Vicus

2014. május 1.

Borzalmas! Azt hiszem az előttem szólók mindent leírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Borzalmas! Azt hiszem az előttem szólók mindent leírtak.

azoszlardori

2014. március 30.

Borzasztó. Az ecsetes megoldás miatt választottam, de csalódnom kellett.
Ár-érték: Elbukott, a nála jóval olcsóbb korrektorok sokkal jobbak.
Állag: Vizes, de amint felteszem, megszárad. Sem sminkszivaccsal, sem pedig az ecsetével, de még ujjal sem lehet elkenni.
Fedés: Semmi és/vagy rosszabb a sötét karikákra. Pattanásokkal, vagy bőrpír elfedésével ne is próbálkozzatok.
Tartósság: 3 kiló púderrel a tetején is 10 perc után már az arcom egy teljesen más pontján találom meg.
Sajnos egyre több avonos sminkben kell csalódnom mostanában. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Borzasztó. Az ecsetes megoldás miatt választottam, de csalódnom kellett.
Ár-érték: Elbukott, a nála jóval olcsóbb korrektorok sokkal jobbak.
Sajnos egyre több avonos sminkben kell csalódnom mostanában. :(

Zsizsmo

2014. március 14.

Nos kezdem a lényeggel. Egészen addig amíg meg nem vettem az essence 16h concealert addig azt hittem hogy ez jo kis cucc. Aztan persze félretettem, mert az essence mindent vitt, majd egy idő múlva elővettem mondván ha mar megvettem elhasználom. De nem, nem használom el, ha véletlen a szempillaspiralt úgy viszem fel, hogy kicsit össze maszatolom vele a bőröm a szemem alatt, akkor anélkül hogy ez a cucc le ne jöjjön a szemem alól nem tudom eltüntetni, így aztan kezdhetem elorol a felvitelet, majd a púder tel való rögzítését... A színe szép világos meg az en világos bőrömhoz is ezért kap két csillagot, de ennyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.