Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Segít visszaállítani az ajkak természetes puhaságát. Hosszan tartó hidratálást biztosít. Megvédi az ajkakat a nap káros sugaraitól.

Kiszerelés: 4 g

Black Fairy

2017. december 10.

Egész jól hidratál, bár az állagát nem szeretem - vastag réteget hagy az ajkakon, ami zavar. Télen nekem ez nagyon kevés, de a fényvédő azért jó pont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Noncsikaaa

2014. szeptember 27.

Körülbelül nagy ívben teszek az összetevőire! Éjszakára felkenem, reggel pedig nagyon kellemesen puhák és hidratáltak az ajkaim! Nekem ennél több nem kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Danina9592

2014. április 24.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, már többet is elhasználtam belőle. Én kifejezetten szeretem, ha egy hidratáló, ahogyan ti kifejezitek "zsíros". Egész éjszaka a számon van, reggelre pedig pont beszívja, és tökéletesen hidratál. Sajnos mostanában nem szoktam látni az Avonban, pedig rám férne már egy új. :(

UPDATE: Ti láttátok az összetevőjét? Az a Benzophenone-3 egyébként rákkeltő. Most néztem utána. Még jó, hogy van egy bontatlanom, meg plusz egy félig, és már elhasználtam vagy tízet... meg ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

reka196911

2014. január 23.

Csak most próbáltam ki először, mivel mostanában nagyon kivan száradva a szám és rengeteg ajak ápolót kipróbáltam már de egyik sem segített. De szerencsére ez most bevált. Jól hidratál és finom sűrű krémes állaga van, csak az a bajom vele, hogy nincs illata. Tudom, hogy ez nem fontos szempont de én szeretem ha valaminek finom illata van. Ettől eltekintve nekem 5- ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

zsebibaba

2013. június 26.

Nekem a rózsás van meg, de borzasztóan szárítja a számat. Illata, állaga rendben van, viszont egy ajakápolónál ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 26.

Dórácska0321

2013. március 16.

Sziasztok! Én eddig szerintem az Avon összes ajakápolóját kipróbáltam már, de eddig egyik sem vált be. Nekem túl zsírosnak tűnik, utána olyan érzésem van, minta "sertészsírral" kentem volna be a szám, és nem lélegzik tőle a bőr. Nyilván ez egyéni gond, remélem másnak bevált/beválik a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

andi91

2013. január 21.

A célnak megfelelt, nekem bevált. Egyetlen gondom vele, hogy szerintem egy kicsit lágy, és néha ahogy kenem, egy csomó ráragad a számra. Ettől eltekintve semmi gond nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

give-me-the-chocolate

2012. december 14.

Akciósan vettem,nekem bevált este bekenem vele a száraz szám és reggelre már puha is.Az is tetszik benne hogy nincs illata és íze,mivel az Avon Care Caring ajakbalzsammal vettem együtt és annak az illata és az íze kifejezetten nem tetszik.Ez sokkal jobb!Nem bántam meg hogy megvettem,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 14.

ancsika3

2012. október 20.

Nekem jó volt. Olcsó és sokáig elég volt. De nem vettem újra, mert a natúr shea vajat jobban kedveli az ajkam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

murrmurr08

2012. szeptember 27.

Az én ajkamat inkább szárítja, ajánlatosabb egy drágább ajakbalzsamba (pl. Carmex) befektetni. Többet ilyet biztos nem veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract