Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató hatású, többfunkciós hidratáló krém aloe vera- és uborkakivonattal. Tartósan hidratálja, puha tapintásúvá varázsolja és nyugtatja a bőrt.

jane79

2021. február 27.

Frissítő illata van, hamar beszívódott, kellemes volt használni. Nem hagyott ragacsos érzetet. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

bleauwsy

2020. december 18.

Maga a borzalom ez a krém! Mű az illata, tiszta szilikonnal kenegeted magad, amit fürdésnél is elég lehámozni, nemhogy lemosni (mert amúgy lepergeti a vizet). Hatása nincs, pórusokat eltömíti, a vége fele cukor szerű kristályok rakódtak ki benne. Mellesleg az uborka az utolsó összetevő benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 18.

Olív

2020. november 28.

Nagyon tetszik az illata és puha lesz a bőröm tőle, de sajnos nagyon nehezen szívódik be és sokáig ragacsos érzetet hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 28.

alekszandra00

2020. október 14.

Inkább a virágosabb illatokat szeretem, szóval ezt csak azért vettem, mert télre könnyebb krémet kerestem (mivel ugye nem szeretem ha felhúzom a hosszú ruhát, és ragadok benne, meg átázok). Hamar beszívódik, ragacsosságot nem hagy maga után, kicsit olyan az utóhatása és állaga, mint a Neutrogena Hydro Boost - é, ami azért ugye borsosab áron fut, mint ez.
Az illata sem hagy kivetnivalót maga után, kellemes. A ruháim is nagyon jó illatúak lesznek tőle, tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

TimiEger

2020. január 23.

Nagyon jó illata van, gyorsan beszívódik és nem hagy nyomot. Reggeli majszoláshoz is kiváló, mert nem kell várni hogy elmúljon a ragacsosság. Jó nagy adag, el fog tartani egy ideig biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nejko

2019. július 13.

Nyárra kerestem valami könnyű, nem fullasztó illatú testápolót. Mivel annyira száraz a bőröm, hogy minden nap kenem ezért nem akartam horror összeget költeni ilyen termékre. Többnyire lefekvés előtt kenem magam, így fontos volt, hogy ne ragadjak utána. Nagyon hamar beszívja a bőröm és finom puha lesz. Az illata nagyon finom. Ez a kiszerelés pedig tök sokáig elég. Még ki fogom próbálni ennek a krémnek a többi illatát is. Szerintem ár/érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Damayanti

2019. június 2.

Nyárra imádnivaló. Kellemes illatú, könnyű állagú, gyorsan szívódik be, sok van benne és jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

nagypetra0801

2019. március 8.

Az illatát nagyon szeretem, tiszta és friss. Könnyű és gyorsan beszívódik. Én nem használom rendszeresen ezért a kiszerelése számomra túl nagy, de annak tökéletes akinek száraz a bőre és naponta használja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

NikiPi

2019. február 26.

Ár érték arányban tökéletes kis krém. Nem kell semmi extrára számítani, de nekem szerintem alapdarab lesz a fürdőszobámban. Könnyű, jól beszívódó krém, az illata nem tolakodó és gyorsan elillan. Érzékeny a bőröm, sok minden kikezdi, még a kimondottan érzékeny bőrre való termékek is. Elég sok megkezdett tégelyem van itthon drágább cuccokból, mégis ez az, ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

chi0731

2019. január 28.

Gyorsan felszívódó, könnyű állagú és kellemes illatú krém. A kiszerelés mérete is tökéletes, mert nem kell attól tartani, hogy hamar elfogy. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.