Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató hatású, többfunkciós hidratáló krém aloe vera- és uborkakivonattal. Tartósan hidratálja, puha tapintásúvá varázsolja és nyugtatja a bőrt.

nejko

2019. július 13.

Nyárra kerestem valami könnyű, nem fullasztó illatú testápolót. Mivel annyira száraz a bőröm, hogy minden nap kenem ezért nem akartam horror összeget költeni ilyen termékre. Többnyire lefekvés előtt kenem magam, így fontos volt, hogy ne ragadjak utána. Nagyon hamar beszívja a bőröm és finom puha lesz. Az illata nagyon finom. Ez a kiszerelés pedig tök sokáig elég. Még ki fogom próbálni ennek a krémnek a többi illatát is. Szerintem ár/érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Damayanti

2019. június 2.

Nyárra imádnivaló. Kellemes illatú, könnyű állagú, gyorsan szívódik be, sok van benne és jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

nagypetra0801

2019. március 8.

Az illatát nagyon szeretem, tiszta és friss. Könnyű és gyorsan beszívódik. Én nem használom rendszeresen ezért a kiszerelése számomra túl nagy, de annak tökéletes akinek száraz a bőre és naponta használja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

NikiPi

2019. február 26.

Ár érték arányban tökéletes kis krém. Nem kell semmi extrára számítani, de nekem szerintem alapdarab lesz a fürdőszobámban. Könnyű, jól beszívódó krém, az illata nem tolakodó és gyorsan elillan. Érzékeny a bőröm, sok minden kikezdi, még a kimondottan érzékeny bőrre való termékek is. Elég sok megkezdett tégelyem van itthon drágább cuccokból, mégis ez az, ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

chi0731

2019. január 28.

Gyorsan felszívódó, könnyű állagú és kellemes illatú krém. A kiszerelés mérete is tökéletes, mert nem kell attól tartani, hogy hamar elfogy. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

csdorii

2019. január 15.

Nagyon finom az illata, gyorsan felszívódik. Külön tetszik a tégelyes kiszerelés, így minden krémet ki lehet szedni a csomagolásból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

szatmari.mariann

2018. október 7.

Finom illatúgyorsan beszivódó krém. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Finom illatúgyorsan beszivódó krém. Szeretem.

dorinella

2018. július 25.

Én egyszerűen imádom..az illata nekem nem annyira jött be viszont a száraz bőrömnek nagyon jó,hamar felszívódik és nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.