Avon

Ár:   619 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wiikii, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Tartós ápolás és védelem a bőrnek. Könyed lótuszvirággal kellemes, száraz érzetet biztosít egész napra.

Kiszerelés: 50 ml

Bexxm

2016. május 29.

Az illata az nagyon jó, szinte egésznap lehet érezni. Viszont lassan szárad meg, ráadásul nagyon folyik is. Ajándékba kaptam, de én biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Gemi

2016. február 28.

Igazából a lótuszvirág illat miatt tettem vele egy próbát. Az illata elsőre nagyon erőteljes volt, ehhez viszonylag hozzászoktam, de még mindig kissé erősnek érzem. Ennek annyi előnye lett, hogy így éreztem az egész napon át történő dezodorálást. Viszont nagyon zavar, hogy a golyóval valami probléma lehet, kifolyik mellette a krém, így már sikerült összekennem pár ruhámat, ráadásul a maradék beleszárad a kupakba, ami a másnapi használatnál kihullik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Regi

2015. május 11.

Aki erősen izzad annak egyáltalán nem jó, így nekem sem, lassan szárad, foltot hagy, egyszerűen ki nem állhatom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

alexandra_domotor

2014. szeptember 3.

Borzalom. Na ilyen egy rossz termék, semmit nem ér. Mivel nem szárad meg, így összekeni a ruháimat. Az illatától viszont egyenesen ájuldozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

hkitti

2014. augusztus 23.

A hatása valóban hosszan tartó, az illata semlegesen kellemes, viszont néhány ruhámon sajnos foltot hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Most ezt használom, illata elmegy de nagyon lassan szárad. Sötétebb színű ruháimon foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Juliette Cavill

2014. április 29.

Bár olcsó, de sajnos nem is vált be. Sem a kék, sem a rózsaszín csomagolás. Foltot hagy némely érzékenyebb szövetű ruhán, és nem véd túl jól az izzadás ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

sucette

2014. március 6.

Az első pár alkalommal jól teljesített, utána egyre lassabban száradt, és még viszkettem is tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Andy B

2013. december 23.

Sajnos nálam ekcémát okozott, csúnya, rohadtul viszkető piros foltok jelentek meg a hónom alatt a használata után. Gyorsan visszaváltottam Fenjal-ra, ami nálam már évek óta bevált termék. Az Avonos deo meg mehet a kukába. Nem ajánlom senkinek..!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Pindusz

2013. december 15.

Nem vagyok híve a golyós dezodoroknak, de nem tudom miért, valamiért, most úgy gondoltam adok még egy esélyt és újra megpróbálom használni. (Talán azért, mert most akciósan juthattam ehhez a termékhez hozzá.)
Nagyon kellemesen csalódtam, felvitel után nem ragad, finom illata van. Valóban betartja az ígéretét, miszerint 24 órán át véd az izzadás ellen és száraz érzést biztosít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1