Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló ajakápoló krém shea vajjal.

kozlokova73

2013. május 11.

Kicsit elnezest kerek,hogy nem pont ezt a ajakapolot ertekelem,de valojaban meg is ezt. Nem tubusos,hanem olyan normal balzsamom volt. En soha eletemben ennel jobb balzsammal nem talalkoztam. egyszer bekentem es mar az nap nem volt ra szugseg. Pillanatok alatt enyhitette a fajdalmat. Nem volt annak se illata,se ize csak fantasztikus hatasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

kalmaniki

2012. augusztus 15.

Én is nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, nagyon jól ápol, kellemes az illata, íze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Maniac

2012. április 14.

Nagyon szeretem, mert nem kell folyton újrakenegetnem a számat, és mindezek mellett nagyon enyhe édes illata és íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.