Avon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló és krémes testápoló mézzel és joghurttal.

Csutak

2019. április 17.

Nekem a kézkrém van meg, nem ez, de ide írok véleményt, ha már nem tudta felvinni senki a kézkrém adatlapját. :) Nagyon finom, mézes illata van, gyorsan beszívja a kezem bőre és utána a következő kézmosásig selymes, finom érzésű a kezem. Az ára is mindig nagyon baráti, megéri befektetni ebbe a kis kézkrémbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.