Avon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló és krémes tusfürdő mézzel és joghurttal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NovErke

2019. április 7.

Avonos tusfürdők közül szinte csak ezt a "Care" - t szeretem, így örülök hogy már több illatban is lehet kapni. Szeretem az enyhe illatukat, nekem olyan nyugtató. Valahogy azt az érzést kelti bennem hogy használjam bátran, mert ez jót tesz a bőrömnek. Nem is tudom jól megfogalmazni, de nagyon jó érzést kelt bennem az illata... Ezen kívül megfelelően habzik, nem szárítja a bőrt és sokáig elég. Vannak ennél minőségibb tusfürdők is, meg unom is az Avonosokat, mivel tanácsadónő vagyok. De ezek a "Care" márkájúak valami megmagyarázhatatlan okból mégis a kedvencek között vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.